короткострокові інвалідності 4 причини купити зачаття

Є чотири великих причин для покупки короткострокових інвалідності, перш ніж завагітніти. Короткострокове страхування інвалідності може допомогти вам створити оплатити декретну відпустку, а також захищає ваш дохід у разі ускладнення вагітності змусить вас пропустити роботу до пологів, післяпологового і якщо порушення вимагають тривалого часу відновлення.

Але ви втратите на ці переваги, якщо покриття не починається до зачаття.

Причина 1: Створення оплатити декретну відпустку

Короткий термін страхування з непрацездатності покриває ваші нормальні пологи за умови нормальних пологах відбувається дев’ять або більше місяців після дати набрання чинності охоплення вашої політики. Він платить шість тижнів вигоди для вагінальних пологів і восьми тижнів вигодою для кесаревого розтину народження: менший період ліквідації. Семиденний період ліквідації робить чисту вигоду п’ять, а сім тижнів відповідно. Ця перевага може значно перевищувати премію ви могли б заплатити, допомагаючи створювати оплату декретної відпустки.

Причина 2: Покриття для ускладнення вагітності

Двадцять п’ять відсотків вагітностей може зіткнутися з однією або більше ускладнень вагітності: вагітність діабет, передчасні пологи, прееклампсія і є найбільш поширеними ускладненнями. Ваш лікар може призначити вам взяти тривалий постільний, це означає, ви можете пропустити продовжений від роботи час.

Багато пар живуть перевірки, щоб перевірити, перш ніж завагітніти. Ви можете бути здивовані, як дозволити собі нормальну неоплачувану декретну відпустку. Як ви думаєте, може статися, якщо ви пропустите один, два або три місяці роботи перед доставкою?

Ваша політика буде замінити частину ваших доходів під час ви не в змозі працювати у зв’язку з вагітністю ускладнень.

Причина 3: додатковий захист для післяпологового розлади

Ви можете постраждати від травми під час пологів; розвиваються післяопераційні інфекції або інший тип розлади після пологів. Ваше відновлення від необхідності вашої дитини може зайняти набагато більше часу, ніж очікувалося, для нормальних пологів. Якщо це трапиться, ваш лікар може призначити вам виходити на роботу довше, ніж ви планували.

Ще раз необхідно враховувати тип фінансової подушки ви, можливо, у випадку, якщо це відбувається з вами. Це може зайняти роки, щоб накопичити достатньо грошей, щоб замінити доходи ви можете втратити на постільному режимі, то декретну відпустку, а потім тривалу відпустку після пологів.

Короткострокові інвалідності буде продовжувати виплачувати допомоги протягом цього часу, а також: якщо ви не перевищують періоду виплати допомоги вашої політики.

Причина 4: вагітність вже існуючі умови

Більшість короткострокових політики щодо інвалідів не покриватиме вашу вагітність, якщо зачаття починається до дати набрання чинності політики. Дев’ять або десять місяців винятку дуже часто для нормальних пологів: ви платите по вагітності та пологах. Крім того, ускладнення під час вагітності та / або доставки розглядатися як будь-яка інша покрита хвороби. Це означає, що вже існуючими умовами – ваша вагітність – не будуть покриті.

Враховуючи, що ви можете купити страховку за те, що ви плануєте зробити, а також отримати додаткове освітлення для несподіваного, вона має великий сенс купувати короткострокові інвалідності, перш ніж завагітніти.