короткострокові медичного страхування може бути життя заставка

Зростання витрат на медичне обслуговування роблять індивідуального медичного страхування необхідності. Одна аварія, одна серйозна хвороба, або один виснажливих умовах може знищити життя багатства. Іноді, люди можуть виявитися тимчасово без індивідуального медичного страхування за рахунок закінчення коледжу, змінити роботу, або стають занадто старими, щоб залишатися на політику своїх батьків.

Рішення короткострокових медичного страхування. Така політика дозволить вам придбати індивідуальне страхування здоров’я від медичних страхових компаній на терміни від 12 до 36 місяців, 12 місяців є нормою. Інвестуючи в доступній короткострокового медичного страхування, ви захищаєте себе від потенційних фізичних і фінансової катастрофи.

Важливість медичного страхування

Індивідуальне медичне страхування не тільки надає вам профілактичних заходів, таких як імунізація і регулярні іспити, але вони також дозволяють отримувати ранню діагностику для більш серйозних умовах, що робить лікування набагато більш ефективним. Дослідження показали, що незастрахованих осіб на 30-50% частіше вимагають медичного уваги уникнути умов, ніж ті, з незалежним медичним страхуванням.

Якщо ви молоді і здорові, ви можете не вірити індивідуального медичного страхування є необхідним або коштує грошей. Тим не менше, вважаю, що одномісний номер строкову поїздку в середньому $ 3300. Якщо у вас немає таких грошей, щоб кинути навколо, вартість індивідуального медичного страхування виглядає набагато більш доступним.

короткострокові медичного страхування отримує Вас через переходи

Короткострокові або тимчасові страхові поліси надати вам покриття в перехідні періоди свого життя, незалежно від вашого віку. Так як ці політики, вони йдуть, Ви взагалі повинні бути здоровими, щоб визначити. Люди з уже існуючими умовами правило, не можуть отримати короткострокові медичного страхування. Медичні страхові компанії готові надати короткостроковій політики тільки тому, що вони не очікують, що ви подати позов.

Короткострокові індивідуального медичного страхування, як правило, дешевше, ніж інші види страхування. Якщо ви втратите доступ до пов’язаних з роботою політика чи політика ваших батьків, ви можете мати можливість продовжити цю політику через COBRA, консолідований Омнібус примирення бюджету, поки певні умови, але навіть ті політики, як правило, дорожче, ніж короткострокові політики. Крім того, ви повинні стати інформовані про свої права та обов’язки, перш ніж дозволити політику через COBRA стає недійсною. Минув політики призводить до втрати багатьох ваших прав. Вам може бути відмовлено покриття для вже існуючих умов, і ви можете мати права придбати незалежний поліс страхування здоров’я в подальшому.

знаю, що ви купуєте і що ви повинні платити

Багато здорові люди мають можливість отримувати короткострокові всеосяжний охоплення всього за $ 100 кожен місяць. Для деяких, премія може бути ще менше. Важливе Що потрібно знати, перш ніж підписати на політики, які підпадають і скільки ви повинні заплатити, і будь-які інші обмеження або обов’язки страхової компанії вимагає від вас.

Короткострокові індивідуального медичного страхування як правило, не охоплюють профілактичної допомоги. Короткострокове страхування корисна у випадках, коли потрібна госпіталізація, дорогі діагностики або невідкладної медичної допомоги. Важливо зрозуміти, як ваші франшизи робіт і скільки це. Якщо ваша франшиза занадто висока, ви будете платити за більшу частину вашого медичного обслуговування самостійно. Якщо ваша франшиза занадто низький, це призведе до збільшення премії.

Короткострокові індивідуального медичного страхування є недорогим способом ви можете захистити себе від серйозного захворювання або травми в перехідний період у вашому житті. Є певні обмеження на охоплення, але короткостроковому страхуванню набагато краще, ніж без страхування взагалі.