короткострокові медичного страхування для відвідувачів

Сьогодні, витрат на охорону здоров’я у всьому світі зростає, і аварії або непередбачених хвороба може призвести до високої фінансової катастрофи, а також. Короткострокові відвідувачів медичного страхування може забезпечити всебічний тимчасового медичного страхування відвідувач або відвідувача медичного страхування, який захищає вас від катастрофічних видатків на непередбачені медичні витрати.

Тривалість Короткострокові відвідувачів медичного страхування від тридцяти до трьох шістдесят п’ять днів. Тим не менше, стан проживання є чинником, який потребує розгляду. Відвідувач страхування дозволяє вам використовувати вашу власну лікарів і лікарень. Тимчасове страхування відвідувачів охоплює послуги лікаря, рентген, стаціонарне перебування лікарні, лабораторні послуги, амбулаторно-стаціонарне операцій лікарня, пошта догляд хірургії та реабілітації до тривалості верхня межа близько $ 2000000.

Короткий термін страхування або відвідувач медичного страхування пропонують покриття, яке може легко тривати до шести місяців. Це хороше рішення для людей, між робітниками місцями або тих, хто чекає іншого відвідувача медичного страхування або відвідувач медичного страхування, щоб почати. Як правило, тимчасовий чи короткостроковий відвідувачів медичного страхування не включає покриття для профілактики, медичні огляди, імунізація, стоматологічного або Vision Care. Тим не менш, покупка короткострокових відвідувачів медичного страхування дозволить Вам права на гарантовану окремих планів в галузі охорони здоров’я зазвичай називають HIPAA плани. Ці плани, як правило, дорогі і призначені для людей, що мають вже існуючі медичні умови. Якщо ви хочете зберегти ваше право на HIPAA планує то ви не повинні купувати короткострокові відвідувачів страхування.

Якщо ви чекаєте на страхування, змінити роботу, були звільнені або сезонного працівника або іноземного студента, то цей короткий термін страхування відвідувача є дуже хорошим варіантом для вас. Всі ці умови вимагають відвідувачів страхування протягом короткого часу. Саме тому, ви повинні придбати короткочасний відвідувача медичного страхування або будь-який інший страховий відвідувача. Коли ви перебуваєте в такій ситуації, вам буде потрібно доступного страхування, які можуть запропонувати душевний спокій, щоб члени вашої родини.

Для людей, у переході, короткі медичного страхування термін квиток. Короткострокове страхування здоров’я відвідувач, як правило, купив в один місяць збільшення. Все, що вам потрібно зробити, це, щоб прочитати всі обмеження і виключення, які вказані на вашій політиці формі. Ви повинні видалити всі ваші сумніви з допомогою вашого агента. Беручи порадою свого агента, перш ніж купити будь-яке страхування є дійсно хорошою ідеєю.

Короткострокові відвідувачів медичного страхування працює як відшкодування план, який зазвичай дає вам свободу, щоб звернутися до будь-якого лікаря або спеціаліста, що ви хочете. Тим не менше, більшість планів вимагає попередньої сертифікації, за винятком під час надзвичайних ситуацій. Ці попередні правила сертифікації потрібно, щоб ти попередньої сертифікації від страховика, перш ніж ви госпіталізовані. Якщо ви не в попередньо сертифікувати то ви не можете бути покриті страхуванням.

Хірургії, лікарня допомоги, екстреної, діагностичні тести, що відпускаються за рецептом ліків, наступні відвідування офісу і ще деяку ступінь психічного здоров’я включена в більшості політику в галузі охорони здоров’я, навіть якщо вони можуть прийти з певними лімітами або спеціальних умов.