короткий посібник з Medicare доповненню планів

Як це, мабуть, відомо всім, що Medicare плани залишає після декількох прогалин і не платити за всі медичні послуги, які ви можете потребувати. Тому замість того, початковий план Medicare ви можете відчути необхідність плану Medicare доповненню для задоволення медичних витрат, що спочатку програма Medicare не покриває. Для тим краще повинні бути проінформовані про те, що Medicare доповненню планів продаються і в веденні приватних страхових компаній. Але за законом страхові компанії можуть запропонувати тільки 12 стандартних Medicare доповненню планів, які названі через L. кожного з цих планів має різний набір переваг.

Тим не менш, завжди рекомендується пройти через всі плани і вивчити їх політику покриття, перш ніж вибрати один з них. Це набагато важливе значення, оскільки багато з цих планів, кілька схожих один на одного, і можна отримати легко ввести в оману. Інша справа, що слід відзначити в цьому відношенні є те, що всі 12 Медігеп політики охоплює основні переваги, але кожному з них є, що на додаток до цього. І якщо ви хочете, щоб отримати Медігеп план, ви повинні точно знати, що план пропонує так, що ви не можете втратити угоду. Поряд з цим, це також слід зазначити, що всі плани з тієї ж букви охоплює ті ж переваги. Незалежно від того, яка компанія продає план всі переваги план повинен бути таким же, як це передбачено в інших компаніях. Однак розмір страхової премії може варіюватися.

Медігеп плану є самою основною план у той час як плани BL пропонує все, що знаходиться в плані поряд з деякими додатковими покриття для кожного з них. З іншого руці Плани KL пропонує охоплення послугами схожі на плани AJ, але розподіл витрат для основних переваг є те, на різних рівнях.

Medicare SELECT, є одним з видів план, який працює на додаток до стандартних AL Медігеп політики, це може коштувати менше, ніж стандартних планів Медігеп. Але недоліком є ​​те, що ви можете тільки піти у визначені лікарями і лікарнями за вашу турботу. Ви повинні перевірити за вашим відділом державного страхування, щоб з’ясувати, чи є чи ні Medicare ВИБІР політики доступні у вашому штаті.

Medigap планує через J B пропонує деякі додаткові переваги. Однак, є деякі люди, які хочуть мати додаткові переваги, пропоновані B плани через J і готові платити за них більше. Ці плани охоплює всі основні переваги плану А. І поряд з цим вони також забезпечують деякі додаткові переваги, які багато корисною. У той час як Медігеп плани AJ також платить за перші три пінти крові може знадобитися щороку, що повністю виключені з початкового плану Medicare. З іншого Medigap руку планує B через J також охоплює лікарню франшизи для кожного періоду виплати допомоги, яке зазвичай економить ваші гроші, якщо потрібно, щоб залишитися в лікарні.

Для досвідчених витрат будинку престарілих це правда, що він Original Medicare оплачує все протягом перших 20 днів кожного періоду виплати допомоги. Але з 21-й день ви повинні поділитися частиною законопроекту. У цьому випадку Medigap планує C через J оплатити свою частку рахунок від дня 21 до 100 дня. Але варто мати на увазі, що ні один, ні Medicare Медігеп плани платити за будь-який будинок престарілих навик залишитися довше, ніж 100 днів пільгового періоду.