короткий посібник з самохраненія страхування

Для того, щоб переконатися, що ви отримаєте правильний страхування і кращу пропозицію, переконайтеся, що ви даєте всі факти при оформленні страховки – Якщо ви цього не зробите, ваша політика не може бути дійсним, якщо ви зробите претензії. Іноді співробітники страхових продажів під надмірним навантаженням на людей, щоб купити страховку вони можуть не потребувати або міг одержати дешевше в іншому місці, так що краще отримати ряд цитат, а потім прийняти свій час, дивлячись через них – ви можете зв’язатися з лікарем, то ви віддаєте перевагу в вільний час.

Ви, звичайно, вибрали авторитетних самохраненія фірми, чи не так? Якщо страховий брокер має якісь сумніви з приводу зберігання обладнання компанії, заходи безпеки і приміщення ви можете виявити, що це важко, щоб отримати страховку.

Як правило, страхування індивідуального зберігання буде охоплювати всі ваші домашнього майна та предметів особистого користування, таких як спортивний інвентар, човни, мотоцикли, причепи та циклів, поки вони знаходяться в окремій самостійної одиниці зберігання протягом узгодженого періоду (розташування і термін оренди будуть названі страхові документи). Часто вам буде потрібно зробити окремі заходи, щоб застрахувати майно, пов’язані з будь-який бізнес або комерційне підприємство. Ви, частіше за все, будуть розглянуті щодо фізичної втрати або пошкодження майна, що випливають з випадків, що ваш будинок страхування поширюється гарантія, таких як пожежа, вибух, удар блискавки, буря, повінь, вибух труби, вплив у дорожніх транспортних засобах, вандалізм та крадіжки.

Там буде, звичайно, винятки і ви повинні перевірити ці з вашим страховиком. Вони можуть включати максимальна межа 5000 фунтів стерлінгів по кожному товару – так що вам буде потрібно визначити елементи, вище максимального і дати його значення в страховому полісі (якщо нічого не Вказано в політиці вона не покрита). Є правило, обмеження на вартість і кількість певних елементів у самохраненія області, наприклад Insurastore ставить межу не більше ніж 500 £ за ювелірні вироби, годинники, гроші, дорогоцінні камені, справи, облігації та цінні папери. Інші винятки можуть включати марки, лотерейні квитки, живих істот і рослин, так що якщо ви використовуєте пристрій під час руху або будинку в той час як ви орендуєте, переконайтеся, що ви знаєте, що ви можете і не можете зберігати, наприклад, колекції монет або ті, кімнатні рослини.

Для цілей страхування, ваш будинок зміст і особисті речі, як правило, оцінюються за новою відновної вартості. Інші деталі, як антикваріат, образотворчого мистецтва, човни, одяг, мотоцикли, причепи та циклів, ймовірно, будуть оцінюватися за ринковою вартістю, а не нові. І пам’ятайте, якщо ви плануєте зберігати документи і цифрові дані, слід зазначити, що вони можуть тільки оцінюються за новою канцелярські витрати (не їхні цінність для вас.)

Деякі страховики покриє Ваші володіння на шляху до сховища, знову ж таки з певним умовам додається. Вони не можуть, наприклад, застрахувати вас за втрату або пошкодження, де транспортний засіб було без нагляду або більше верхньої межі, скажімо £ 10,000.

Нарешті, ви повинні також перевірити пропозиція є правильним для Вас і задавати питання, якщо ви не впевнені, particulally про дрібним шрифтом. Пам’ятайте, що зі страхуванням, не завжди купують за ціною одного; навколо магазину і порівняти рівні покриття, а також.