коротке резюме авто страхування

За законом, кожен, хто працює автомобільний повинні бути в змозі представити докази можливості платити за збиток, за який він несе відповідальність. У деяких штатах, це можуть бути врегульовані шляхом розміщення поручителя, але це вимагає значних особистих фінансових активів і ризик. Більшість людей вибрати для покупки авто страхування від страхової компанії, а не.

Самим основним типом покриття відповідальності. Це платить за нещасні випадки, за які ви у вині. Відповідальність зазвичай складається з трьох різних типів покриття. Перша сума перерахованих наскільки страхування буде платити за кожну людину поранено в аварії. Друга сума являє собою загальний компанія буде платити за всі травми, а третя сума являє собою матеріальний збиток. Кожна держава встановило мінімальні суми покриття по страхуванню відповідальності. Однак просте задоволення правові основи не може бути достатнім для вашої ситуації. Наприклад, в деяких штатах, мінімальна вимога для матеріального збитку складає всього лише $ 25 000. Якщо витрати перевищують цю суму, Ви можете нести особисту відповідальність за баланс.

Якщо ваш автомобіль кредиту, ваш кредитор, швидше за все, вимагають провести зіткнення і всеосяжний характер. Цей вид страхування застосовується, якщо ваш власний автомобіль пошкоджений вандалами, вкрадених або іншим чином постраждав. В значній мірі, це покриття призначене для захисту кредитора, поки ще є записка заборгованості. Якщо ваш автомобіль оплачений, ви можете зберегти охоплення якщо він впав або, залежно від вашого фінансового становища і вартості автомобіля.

Страхування незастрахованих автомобілістів досить зрозумілі. Якщо ви потрапили в ДТП і з вини партії не застрахований, це покриття буде платити. Однак, так як закони змінюються між державами, підтвердіть ваш агент, що ви не платите за подвійне охоплення. У деяких випадках, ви вже будете підпадати під ваші зіткнення політики.

Є безліч інших варіантів, ви можете додати у ваш політику. Деякі компанії пропонують нову заміну автомобіля, це означає, що, якщо ваше авто налічується протягом першого року або близько того, вона не буде амортизуватися. Це може бути цінним доповненням, якщо ви купуєте автомобіль без початкового внеску, або з затримкою платежів, які можуть заподіяти вам повинні більше на машині, ніж вона коштує. Буксирування платить за те, що шкідник взяти Ваш автомобіль на ремонт об’єкта, якщо вона відключена або аварію корабля. Прокат покриття надає вам оренда автомобілів, якщо у вас в магазині або вкрадений.

Франшиза суму ви повинні платити з власної кишені, перш ніж страхова компанія буде здійснити оплату в претензії. Ви можете заощадити гроші, виконуючи високу франшизу. Однак, ви повинні бути впевнені, що суми франшизи знаходиться в межах вашої фінансовими засобами, щоб зустрітися, якщо інцидент відбувається.

Ціни авто страхування змінюються дуже багато. Це завжди варто порівняти кілька цитат, перш ніж вибрати компанію. Переконайтеся, однак, що ви порівнюєте точно такий же охоплення, у тому числі відповідальності суми і франшизи. Домовласники можуть іноді, але не завжди, збережіть шляхом упаковки їх страхування автомобіля з їх інші політики.