коротке обговорення питання про допомогу з боку Medicare доповненню планів

Коли ви закінчите вибір для Medicare плани Довідкова після того, коротке дослідження на ньому, страхувальник може відчувати, що всі медичні витрати, які він або вона зустріне в найближчому або далекому майбутньому будуть покриватися за рахунок свого початкового плану Medicare. Але насправді це всього лише сон. Причина в тому, що завжди є деякі ліві витрати не оплачуються страхової ви зробили, щоб убезпечити своє здоров’я, яке ніколи не прихований, але всім відомо. Є багато причин такого. Medicare не виконує всі умови, щоб пацієнт або страхувальник може мати або вже, є також деякі витрати і які вам доведеться платити після вашого звернення не поширюється на вихідний. Таким чином, ви можете піти на якому буде максимально використовувати переваги, які можна було робити на оригінал. Ці плани мають безпосередній близькості з оригінальним планами страхування Medicare. І це також може сказати, що ці політики не є незалежними політики. Так суть в тому, що людина повинна надійти його ім’я спочатку для початкових планів Medicare і то тільки після того, як він може бути у відповідності з доповненням Medicare.

Тут ви обізнані про плани Медігеп Каліфорнії, яка вважається однією з кращих і цінних план медичного страхування У планах Medicare Довідкова страхування. Одна з великих корисних і ефективності Каліфорнії плани Медігеп засіб отримання рейтингу постачальників послуг, засноване виключно на клієнта досвід задоволення. Найбільш важливим фактором, слід зазначити, що Зайве згадувати, що заявник для Медігеп плану повинні піти на “А” номінальною компанії тільки для забезпечення доступності якості обслуговування і професійну допомогу під час невідкладної медичної допомоги. Іменовані алфавітному порядку, Медігеп Плани Каліфорнії в десять у загальній чисельності і ці плани називають AJ планує в сукупному порядку.

Якщо у вас є план Медігеп страхування і ви перемикаєтеся з Original Medicare, щоб план Medicare Advantage, ви тільки повинні мати план, що ви не можете використовувати Медігеп плану покриття франшизи, доплати, співстрахування або премій по Medicare Advantage План. Ви навіть можете вибрати відмовитися від ваших Медігеп політики, але вам слід поговорити з вашою державою медичного страхування Програма допомоги (див. стор 49-50), і навіть до поточної страхової компанії Medigap спочатку, тому що ви можете втратити, щоб отримати назад Медігеп політики. Якщо у вас вже є план Medicare Advantage, це незаконно для будь-якого, щоб продати вам Медігеп політики, якщо ви не рас-надходження від Вашого плану Medicare Advantage повернутися до Original Medicare, тому завжди пам’ятати це.

При виборі будь-якого Медігеп план медичного страхування від страхової компанії Medigap ви можете порівняти Medicare доповненню планів від інших подібних компаній і отримати найбільш відповідний план для себе. Medicare доповненню Порівняння допомагає та вишукувальні вам дізнатися Кращий Medicare доповненню плану серед усіх планів. Тому, перш ніж ви можете купити Медігеп плани у порівняти всі доступні ціни, наскільки ви можете отримати і звернутися до страхової консультант на краще придбання Medicare доповненню планів.