коротке обговорення Медігеп план медичного страхування

Додаткового Medicare плани, які, як правило, відомі як додаткове плани, які покривають кожну хвилину витрат, які встали за оригінальною страхування Medicare призначені для подолання розриву між політикою охоплення Original Medicare і фактичне медичні рахунки до оплати. Проблема з початковим планом Medicare є те, що це пов’язано, щоб деякі фактори, як вона не в змозі платити кожен медичного обслуговування, що може знадобитися під час кризи. Так що може бути краще сказати, що є декілька пробілів між початковим планом Medicare і фактичне медичні рахунки, який виступає за ваші фактичні претензії грошей. Але ви повинні бути членом цієї страхової план, щоб стверджувати, благо план додаткового страхування Medicare. Це за додаткові переваги, які ви в даний час позбавлені. Це свого роду план медичного страхування, яка допоможе вам платити за деякі з ваших витрат в оригінальній Medicare, а також для деяких видатків для деяких медичну допомогу, що він не охоплює.

Ці додаткові плани не знаходяться під державним управлінням, як в оригінальній додаткових планів Medicare, але на відміну, що вона знаходиться під єдиним адміністрації деяких приватних компаній. Відповідно до закону приватні страхові компанії можуть запропонувати тільки дванадцять стандартних Medicare доповненню планів страхування, названий через L. кожен з цих планів мають свій власний набір переваг, відрізняється від інших. Але якщо бути точним всі плани додаткового забезпечує основні переваги Medicare Частина А і В. Це завжди доцільно, щоб читати і вивчати всі страховками Medicare плани, перш ніж вкладати гроші, тому що це дуже важливо, щоб ваш розум, в якому ви прагнете інвестувати ваші гроші, щоб підтримати ваше майбутнє. Що важливо для вас буде інвестувати в цей план і буде користь в цій кризі. Усі дванадцять політика робиться згадуючи всі ті вимоги, які, як правило, необхідна в кризу в галузі охорони здоров’я. Крім того, той факт, що слід мати на увазі, що, незалежно від того, від того, що страхової компанії ви можете придбати конкретний план, всі плани з тим же супровідний лист повинні надати ті ж переваги. Як, наприклад, якщо ви купуєте план Медігеп C політики, вона повинна охоплювати ті ж переваги, не в залежності від компанії, яка продає плану. Тим не менш, премія тарифи можуть змінюватися для різних компаній. Тому ви можете придбати будь-який Медігеп політики від компанії вам подобається, і не забудьте отримати ті ж переваги, що надаються іншими компаніями. Хоча це сказано раніше, що всі дванадцять планів охоплює більш-менш основні переваги, але кожен з них пропонує деякі додаткові переваги також. Крім план все інші плани B L пропонує кілька різних видів допомог планів.

Medicare плани добавки, також відомий як Медігеп політики, оскільки він охоплює чи подолати розрив між первинним і додатковим. Обидва Medigap і плани Medicare додаткового ті ж відома під двома різними іменами.