користь для здоров’я на дому бізнесу

Це завжди дуже складно для малих підприємств, щоб отримати гарне медичне з конкурентоспроможними ставками, особливо в порівнянні з великими компаніями. Деякі невеликі компанії, особливо вдома ті, не мають мінімальну кількість працюючих щоб мати право на групи здоров’я плани. А це означає, що немає ніякої іншої можливості для цих малих підприємств, ніж відсутність групи плани для своїх співробітників у цілому. Якщо у вас є вдома бізнес шанси, що ви є одним робітником на нього, або є тільки пара додаткових співробітників поруч з вами, що робить практично неможливим для отримання адекватних планів страхування від більшості страхових компаній.

Але не здавайтеся занадто швидко, оскільки Є способи, ви можете отримати те, що вам потрібно. Велика кількість страхових компаній пропонують конкурентоспроможні плани для самозайнятих осіб, а також плани групи для малого бізнесу.

Ось деякі корисні поради, які допоможуть вам отримати адекватне медичне страхування для Вас і Ваших працівників у разі, якщо ви є власником будинку підприємстві:

• Реєстрація басейн покупку або альянсу плану. Це досить важко для малого бізнесу вести переговори конкурентоспроможними ставками зі страховими компаніями, оскільки вони, як правило, отримують рахунок з більш високими преміями, ніж великі підприємства. Однак, якщо невелика група підприємств разом буде набагато легше вести переговори ціни через більшого числа працівників отримання вигоди. Два варіанти такого угрупування купують басейни і планах Асоціації. Зв’яжіться з вашим Державного департаменту страхування або в місцевій торговельній палаті, щоб дізнатися які варіанти для Вашого бізнесу щодо цих двох можливостей.

• Виберіть плани, які спеціально створені для малих підприємств. Ринок страхування малого бізнесу та медичного страхування для малих підприємств стрімко зростає, і все більше і більше компаній, що конкурують за цю нішу на ринку. Так що дізнатися, що страхові компанії мають певні невеликі ділові пропозиції і порівняти ціни. Вони повинні отримати ще більш конкурентоспроможними з великою кількістю гравців вийти на цей ринок.

• Прикривайте індивідуального медичного страхування потреби. Як власник бізнесу, незалежно від того, чи є ви одним робітником або у вас більше співробітників, всього підприємства залежить від вашого добробуту. Тому переконайтеся, що ви належним чином закриті і мають достатньо страхування, тому що жодної аварії з дорогих медичних платити за векселями може бути фатальним для всього бізнесу і деякі з ваших найцінніших активів (будинок, автомобіль і т.д.) Не маючи охоплення здоров’я не найрозумніший, що у вашій ситуації.

• Виберіть правильний тип страхового покриття. Існує дуже широкий вибір видів страхування, з їх плюсами і мінусами. Такі речі, як плата за послуги, органи прокуратури та ОПЗ, безсумнівно, отримаєте ви збентежені спочатку тому постарайтеся, щоб дізнатися більше про цих типах план, щоб знати, який з них підходить для вас і ваших співробітників. Різниця може бути досить значним, так не поспішайте, запитайте у свого страхового агента проконсультувати Вас з цього питання.

• розглянути питання про ощадний рахунок здоров’я. HSAs мають важливу перевагу порівняно з іншими видами страхування плани, тому що зберегти до вирахування податків гроші, які можуть бути вельми чутливі для малого бізнесу. Не будучи формою страхування технічно, HSAs до цих пір деякі з переваг групи плану і виявитися дуже корисними в період з податку на прибуток. Так що, якщо фінансові питання є життєво важливими для вашого бізнесу розглянути такий варіант.