корисні секрети для покупки кращих орендарів страхування

Коли ви чуєте термін “кращі орендарів страхування”, що приходить на розум? Означає слово “кращий” означає тільки найменш дорогою ціною? Чи означає це, саме охоплення? Без сумніву, найменш дорогою ціною є великим поняттям, але якщо ви тільки зберегти один або два долари при отриманні $ 5000 менше уваги, це, ймовірно, не найкраще справу.

Ви повинні вирішити, на скільки страхування необхідно заплатити за заміну всі ваші важливі особисті речі якщо ви повинні були зазнати збитків, а потім знайти найдешевший страхового захисту, яка охоплюватиме цієї загальної суми втрат. Єдиний спосіб отримати краще страхове покриття є встановлення розміру страхової вам необхідно замінити ваші особисті речі, а потім порівняйте ціни на цю суму покриття з безлічі різних компаній.

Крім того, існує ще один аспект, який зазвичай повинні бути прийняті до уваги. Немає двох компаній не рівні у фінансовій мощі, і ви будете найчастіше хочуть йти з безпечним з найвищим рейтингом компанії. Якщо найменш дорогий ціною для найбільшої кількості захисту пропонується скромний ризиковані з найвищим рейтингом компанії ви можете ретельно подумати перед покупкою політики від них.

Тепер, коли ви розумієте, що шукати, де краще всього почати? Є велика кількість веб-сайтів, де ви можете отримати страховий порівняння цитати, які можуть надати Вам цитати з безлічі окремих компаній і це, де ви спочатку буде почати пошук. І, на щастя, страхової компанії, що поставляють ви кошторис безкоштовно, як правило, з найвищим рейтингом.

До отримання котирування ви повинні як правило, необхідно заповнити невелику анкету або форму. Переконайтеся, що Ви заповните ідентичну інформацію для кожного веб-сайт відвідали. Як приклад, якщо ви потребуєте $ 20000 цінність “відновна вартість” покриття ви будете вводити цю суму на кожному веб-сайті. Порівняння цін вимагає від вас, щоб застосувати ідентичні номери і суми для порівняння.

Отримавши велику кількість безкоштовних цитати з великих страхових компаній вибрати найдешевший і називати цю компанію по телефону. Найпростіший підхід до Слашінг премії є зміцнення вашого авто і орендарів страхування, так попросіть агента, який тип уцінки вони пропонуватимуть, якщо ви купуєте як страхування авто і орендарів страховий поліс від їх компанії. Типове зниження цін на консолідації політики становить близько 15%.

Ваша наступна задача полягає в отриманні всіх інших зниження цін, які вони пропонують, що ви маєте право на отримання. Агент у переходити кожен знижку вони надають своїм клієнтам, щоб побачити, якщо ви маєте право. Страхові агентства надають знижки і зниження цін на різні речі, такі як для літніх людей, некурящі, орендарі яких встановлено обладнання для забезпечення безпеки в їх будинку, наприклад, детектори диму, пожежна сигналізація, і мертві болти, високі кредитні рейтинги, і безліч інших речей . Ви не обмежені тільки однієї знижкою, тому знайти стільки зниження цін, як можливо, що можуть бути застосовані до вашої політики.

Після того як ви визначили їх низьку ціну за покриття ви хочете, в тому числі всі зниження цін, поговоріть з кількома іншими страховими компаніями, які постачали ви з низькою котирування і дублювати процедури. Використовуючи цей підхід може допомогти вам отримати страхове покриття вам потрібно за найнижчими цінами. Іншими словами, ви створили кращий орендарів страхового покриття принаймні дорогою ціною.