корисні поради при купівлі довгих страхування по догляду термін

Коли мова заходить про покупку довгий термін страхування по догляду, є, звичайно, ціла купа факторів і міркувань, щоб мати на увазі. Для тих, хто поняття не мають про те, як і з чого почати, мисливство, безумовно, буде дуже втомлює. Так що, якщо ви один з тих людей, які знаходять, що це трохи важко з’ясувати, як подолати проблему вибору правильної політики, щоб купити, ось кілька корисних порад, щоб пам’ятати.

Знайдіть час. Пошук надійних довго страхування по догляду термін вимагає часу, тому знайдіть час, щоб навколо магазину і проводити дослідження якомога більше. Спробуйте відвідати веб-сайти ви бачите цінним і читання матеріалів, які ви думаєте, може багато чому навчитися у в строк довгий термін гігієни. Пам’ятайте: ніколи не погоджуйтеся з першим ви зіткнулися с. Є широкий діапазон варіантів ви можете вибрати з, і, якщо у вас виникли деякі труднощі з’ясувати, який, щоб отримати, ви можете спробувати дзвонити в найближчий відділ страхування і поговорити з агентом.

Зрозумійте премій. Майте на увазі, що ваш вік, вид допомоги, сумою денної допомоги, і пільги період всі визначальним фактором, який значно впливає на вашу премію. Не забудьте взяти все це до уваги, так що ви можете підготувати для покриття витрат, яку ви збираєтеся особа.

Зрозуміти період ліквідації. Якщо у вас є політики ви були дивлячись протягом тривалого часу, ознайомитися з його особливість періоду ліквідації. Ліквідація період більш відомий як франшиза період – це ті дні, коли ви платите свої будинки престарілих або рахунки догляд на дому, перш ніж почати страхові виплати. Ліквідації періоди різну довжину в залежності від типу політики. Чим довше період ви обираєте, тим нижче премія вашу суму.

Знайте, що вигода період. Пільгового періоду політика описує, як довго ця політика буде платити допомогу. Тривалість може варіюватися, починаючи з одного року, чотири роки, п’ять років або до життя.

Визначте щоденне посібник. Це дуже важливо, що ви визначити щоденне посібник вашої політики. Роблячи таким чином, ви усвідомлюєте максимальне політики будуть платити за вашу турботу кожен день. Наскільки це можливо, зберегти ваші щоденні користь низькою через великого щоденне посібник буде коштувати вам більш високу премію.

Зрозумійте захист від інфляції. Інфляція захисту іншої корисної функцією політика повинна володіти. Це дуже важливо, що ви розумієте, що таке інфляція захисту, так що ви можете зберігати ваші майбутні витрати довгострокового догляду вниз.

Дізнайтеся те, що не поширюється. Довгострокова політика догляду мають різні типи і охоплення. Переконайтеся в тому, щоб знати, які покрита чи ні, і попросити обмежень політики. Страхові поліси є список речей, які не охоплені, бути впевненим, вам визначити, що вони є.

Довгі страхування по догляду термін можна розглядати як великі інвестиції, і, щоб мати можливість знати, ви інвестуєте на правому, жваво визначити, який довгостроковий план догляду термін найкращим чином відповідає вашим потребам. Переконайтеся, знати різні витрати по догляду за довгим перспективі за рахунок держави, а.

Довгі страхування по догляду термін можна розглядати як великі інвестиції, і, щоб мати можливість знати, ви інвестуєте на правому, жваво визначити, який довгостроковий план догляду термін найкращим чином відповідає вашим потребам. Переконайтеся, знати різні витрати по догляду за довгим перспективі за рахунок держави, а.