корисні поради з медичного страхування новачків

У випадку, якщо ви не знайомі з ринком страхування в цілому та медичне страхування, зокрема, він може бути досить заплутаним на перший погляд. Але не хвилюйтеся, так як це набагато простіше, ніж ви думаєте. Ось коротке резюме з найбільш важливих речей, щоб знати при купівлі планів медичного страхування. Звичайно, це не так, щоб зробити глибокі страхової спеціаліст з вас в одному читанні, але він упевнений, допоможе вам знайти гідну політику з хорошим покриттям і низькою ціною.

Ваші варіанти

Індивідуальні політики в галузі охорони здоров’я – це найочевидніший варіант для більшості людей, особливо, коли не забезпечується медичне страхування через їх роботодавців. Ви можете знайти багато страхових компаній, що надають індивідуальні плани в галузі охорони здоров’я. Існують різні правила в кожному штаті по окремих медичним тому переконайтеся, щоб дізнатися більше про вашому стані до отримуєте реальну політику. Найкращим джерелом інформації такого відділу страхування вашої держави.

Високий ризик басейни – ці конкретні басейни є кращим рішенням у разі, якщо вам було відмовлено в звичайної людини страхування у зв’язку з уже існуючих умов. Не всі держави мають високий ризик басейнів, але якщо ваш стан дозволяє їм, що ви хочете, щоб виглядати краще в цій опції. Як правило, вони мають більш високі показники в порівнянні з звичайним індивідуальним покриттям, але це набагато краще, ніж не мають медичне страхування взагалі.

HIPAA покриття – у разі, якщо ви недавно були скасовані без роботи-бази групи план і всі покриття COBRA не відноситься до вас більше, є те, що називається HIPAA покриття, які можуть бути корисні для вас. HIPAA (Health Портативність страхування та звітності в Законі) покриття надається у всіх штатах і може бути використання для людей, які не можуть отримати індивідуальний охоплення за рахунок вже існуючих умов. Таким чином, охоплення HIPAA є хорошим варіантом у країнах з високим рівнем ризику басейнів не існує. Але навіть при наявності високого ризику опитувань у вашому штаті ви повинні розглянути обидві ці можливості. Проконсультуйтеся зі своїм страховим агентом, щоб бачити те, що більш доречно у вашому випадку.

До кого звернутися

Страхові агенти – страхового агента це людина, яка з’єднає Вас із страховою компанією, так що краще запитати йому або їй про ваші варіантів. Але перш ніж задавати питання, переконайтеся, що агент має ліцензію на надання медичного страхування у вашому штаті. Щоб це зробити, ви можете задати будь-які державні страхові відділу і перевірити стан агента ви говорили теж. Якщо людина має ліцензію, їх досвід в області може допомогти вам знайти хорошого медичного страхування.

Департамент страхування – окрім інформації про державне регулювання і ліцензії агентів, ваша держава відділу страхування також може бути дуже цінним джерелом інформації на всьому ринку медичного страхування у вашому штаті. Не очікуйте, що будь-які рекомендації повинні бути зроблені, хоча, як працівники не можуть робити будь-які комерційні претензії. Використовуйте відділі вашої інформацією джерела знати, що компанії працюють у вашому районі, а потім зв’язатися з ними безпосередньо.

Сайти – Є багато сайтів, присвячених медичному страхуванню там, і вони можуть бути дуже хорошим джерелом інформації для використання. Багато сайтів також надають безкоштовні онлайн котирування і державного конкретних даних так що ви не будете мати ніяких проблем з пошуком правильну справу у місцевого постачальника.