корисні ласі шматочки за участю медичної допомоги

Витрати на охорону здоров’я в Південній Африці набагато вище, ніж у багатьох країнах. Середній громадянин зазвичай має проблеми з отриманням зазначеного в страхові внески на їх мізерні бюджети. Хоча плани не покривають багато, що мають медичну страховку допомоги може зробити платежі трохи простіше в обігу, так як кожен трохи допомагає допомогу.

Тільки близько 20 відсотків із понад 50 мільйонів людей, які називають ПАР вдома мати будь-який тип покриття плану, приватної або лікарня, на місці. Це головним чином тому щомісячних премій на схемах часто більше, ніж середня людина може впоратися на їх бюджетів. Незважаючи на те, Національне агентство медичного страхування намагається зробити базові медичні послуги доступними для кожного громадянина, який вимагає, навіть державні програми повинні бути оплачені споживачем.

Це думка про платити таку високу плату за кожен місяць, який перетворює більшість людей від підтримки медичної допомоги схеми. Більшість, як правило, вважають, що це непотрібне, якщо вони, або одного з їх сім’ї не мають необхідності регулярного ліків, хронічні проблеми охорони здоров’я або розраховувати на необхідність дорогою процедурою. Це ті, які розуміють, що вони платять. Що покривається за рахунок однієї з програм, насправді дає пацієнтові більше, ніж трохи фінансової допомоги, це свобода вибору щодо їх лікування.

План дозволить споживачеві вибирати, кого вони хотіли б мати в якості свого лікаря, яка об’єкті вони хочуть побачити на і навіть в аптеці, на якому вони будуть забрати свої рецепти. При зануренні за схемою, людина може піти на зустріч для рутинних іспити без клопоту того, щоб прийняти ряд і чекати в чергах обширні протягом декількох годин. Премії можуть бути дорогими, але вони дійсно пропонують деякі переваги поряд з додаткової допомоги на рахунки.

Більшість схем дано кілька процедур повністю. Вони використовують частину ризику користь плану замість економії, щоб компенсувати вартість цих іспитів. Багато людей нехтують, щоб скористатися цими послугами, тому що вони просто не рекламуються добре.

Серед них покриті процедури тестування на ВІЛ / СНІД, розпростерті іспитів, а також цукру і холестерину в крові фільмів. Мамографія і мазок Папаніколау надаються тим, хто їх потребує. Крім того, включені щеплення, такі як щеплення від грипу, і всі необхідні щеплення дитинства потрібно.

Причина саме ці послуги оплачуються, тому що вони є превентивними діями, які могли б знизити ризик більш активну участь питань. Страхові компанії реально заощадити гроші, зберігаючи їх клієнтів здоровими. Він часто говорив, що трохи профілактика простіше, ніж багато лікування.

Премії повинні бути оплачені на будь-якому типі медичної допомоги обраної схемою, тобто просто факт. Вигоди не може здатися, що варто витрат, поки вони дійсно необхідні і обвинувального акта отримано. У Південній Африці, ні для кого не секрет, що більшість провайдерів будуть брати більше 300% середньої вартості рекомендуються процедури, так що кожен біт допомогу в оплаті за корисно.