корисна інформація про багатьох частинах Medicare

Неначе шукає медичного страхування ще не був достатньо заплутаним, Вашингтон у даний час працює над новим політикам і обмеженням, які, безсумнівно розширенню як труднощі і рахунок до типових чоловіком чи жінкою. У той же час, якщо вам трапиться бути серед людей, що досягають своїх 65 років, стежити, федеральний уряд має великий сюрприз для вас. Після недавнього правила медичного страхування приходять в Інтернеті, бомба швидше за все, буде ще більший шок.

Medicare завжди була визначена як федеральний уряд спонсорські індивідуальна програма медичного страхування, яка буде піклуватися про ваше вимоги охорони здоров’я у вашій старості. Не вірю, що це так. Перше, що пацієнт дізнається про те, що Medicare підходящі переваг поставляється з великою плату. Ви не будете економити гроші, приєднавшись Medicare, це коштуватиме вам значно більше, ніж ваш нинішній охоплення.

Частина А Medicare розглядається як безкоштовне і державні цінні сегмент страхового плану. Це ручки госпіталізації і може бути гідною політики, якщо ви готові викласти всі франшиз і непокритого звинувачення. Потім ми розглянемо частина У Medicare, що стосується відвідування лікаря, медичні обстеження, і т.д. Це в даний час коштує $ 96,00 в місяць, і можна з упевненістю припустити, що премія буде загострюватися найближчим часом. В черговий раз, є багато франшиз, що ви підзвітні піклуватися.

Частина С є те, що всі обіцяє вам, що вам потрібно. Це або плану Medicare Advantage або страхування Medicare Довідкова план. Ці страхові поліси, які, як передбачається, дають гроші на всі рахунки, не включені у частинах А і В. Це буде ваша відповідальність, щоб проаналізувати всі плани надаються (і є багато), отримати медичну оцінками страхування по догляду, і вирішити, чи існує така річ, як недорогі покриття відповідно до цього плану. Відповідно до Правил ви вирішили, що це може бути дуже дорогою страхової план, так що ви можете подбати про Майже всі ваші марнотратний рахунку. Ще раз, ми насправді не отримання дешевого страхування від уряду.

Частина D плану Medicare є останнім страхового покриття. Це програма, за якою федеральний уряд наполягає на тому, що всі, хто на пенсію купити страхового покриття, вимагають вони це чи ні. Федеральний уряд люблять стверджувати, що дуже недорого медичне страхування доступно. Це вірно, тільки якщо ви в даний час живуть в одному з п’ятдесяти штатів, який пропонує недорогий медичного страхування. На жаль, багато людей цього не роблять. Ваш поштовий індекс вирішує свої витрати і, наприклад, мій рахунок складає $ 40 на місяць. Передбачається, що я викласти щорічна премія в розмірі $ 480 на препарат корпорації і, у свою чергу, я буду отримати зниження цін на ліки я тепер вимагають. Особисто моя ліки коштують приблизно $ 100 на рік без знижки взагалі. У цьому випадку мені буде формувати як мінімум $ 380 щорічно внесок у наркотиків корпорацій. В обмін на цей внесок, я буду збирати абсолютно нічого. Однак, якщо я вибираю не сприяти, в уряду є план, щоб покарати мене, якщо я хочу отримати такого плану в майбутньому. Де мій свобод пішов? Я більше не є дозволяється вибрати, якщо я хочу придбати такий препарат плану. Уряд прийняв це рішення для мене.