коригування страхової діяльності

У США є спеціальна законодавча коригування страхового бізнесу. Справа в тому, що кожен співробітник має страхове законодавство і регулювання повноважень. Єдиного федерального Закону про страхування і єдиного федерального органу з нагляду за страховою діяльністю немає. Кожен співробітник робить вимоги до рівня мінімального капіталу, видам запропонованого страхування, проводить ревізію під контроль компаній страхування, здійснює загальне регулювання страхової діяльності шляхом ліцензування брокерів, агентів і страхових компаній.

Органи страхового нагляду в США акцентують увагу на фінансовій стійкості страхових компаній. Зокрема, у практиці органів страхового нагляду та аудиторські послуги спеціальної системи показників для фінансового аналізу страхових операцій використовується.

Коефіцієнтів та їх динаміки таких показників, неспокій. У кожен показник притаманні як можна більше і мінімально допустимих межах визначеної законодавством на основі багаторічних спостережень за діяльністю фінансово стійкі компанії, а також компанії, які коли-небудь зазнавали фінансових труднощів, але не були визнані банкрутів.

У загальній складності одинадцять коефіцієнтів. Основна турбота коефіцієнти: нагороди і коефіцієнт чистої прибутковості, нагорода руху, відношення чистого прибутку перестрахування до загальної чистого прибутку, дворічні загальних оперативних коефіцієнтів.

Якщо якість 3 з 11 коефіцієнтів за межі допустимих компанія повинна бути під особливим контролем страхового нагляду персоналу. Щорічно 5% від страховиків піддаються ретельному контролю від відповідних відділів персоналу.

Поряд з регулярними перевірками з боку контролюючих органів, страхових компаній добровільне даю щорічно спеціальні доповіді, в яких всі показники, що характеризують діяльність страхових компаній, у тому числі розрахунки коефіцієнтів одинадцять тестів, що містяться в їх порядку. Органи страхового нагляду провести комп’ютерне тестування даних і індивідуальну співбесіду з керівництвом компанії. Треба зауважити, що участь у системі подібного нагляду повністю добровільно, тобто якщо компанія це прийнято вищим органом управління рішення про неучасть у галузі фінансового нагляду системи страхування скринінгу необхідно публікувати тільки спеціальні списки таких компаній із зазначенням причини їх відмови від участі у системі державного управління.

Співробітники відділу аудиту та фінансового аналізу національної асоціації страхового нагляду щорічно аналізувати значення коефіцієнтів всіх страхових компаній США. Вперше ця процедура була введена в 1977 році. Порівняльний аналіз діяльності компаній, у яких значення чотирьох і більше коефіцієнтів знаходяться поза допустимих в поточному році, і компанії визнані фінансово нестійких в останні роки була проведена. Зараз у зв’язку з почастішанням циклами макроекономічного характеру тих компаній, у яких значення 2 або більше коефіцієнтів виходять за допустимі піддаються ретельній перевірці також. Фінансовий аналітик за підсумками комп’ютерного тестування класифікує всі компанії за видами з зазначенням основних результатів аналізу. Є випадки, коли в страхову компанію значення 4 і більше коефіцієнтів знаходяться поза рамками, передбачених законодавством, але фінансовий аналітик не вимагає втручання органів фінансового контролю. У цьому випадку причин подібні рішення вказаних.

Не всі компанії з несприятливими результати тестування можуть бути визнані фінансово нестійкими. Деякі з них можуть бути інерційними тенденціями останніх років, які можуть впливати на значення поточних коефіцієнтів. Інші використовують такі методи обліку, які також можуть впливати на значення коефіцієнтів.

Елементи інформаційної системи регулювання страхової діяльності IRIS використовується в США (Insupance Regulatoy інформаційної системи) представляють собою ланцюг взаємопов’язаних показників, показуючи і відкриття основних фінансових результатів діяльності страхових організацій.

Незважаючи на той факт, що на страховому ринку США є найбільшим у світі, з приходом економічної кризи в страховій діяльності було також ряд проблем.

Під час кризи багато страхових компаній опинилися під загрозою банкрутства. Компанія AIG не стала винятком також. Уряд США прийняв рішення про виділення страховий гігант кредиту в розмірі 85 млрд доларів замість того, що 79,9% акцій страхової компанії будуть передані державі.

Крім того, проблеми у страхуванні, пов’язаних з фінансовою кризою, скандал з виплатою надзвичайно щедрих нагород багатьох співробітників компаній лопнув. В умовах триваючої кризи цей факт викликав обурення американської громадськості.

Страхові компанії витримати значне пониження вартості акцій з фінансовою кризою. Вони прагнуть, щоб компенсувати наслідки фінансової кризи, підвищення тарифів на страхування.