кооперативі варіанти медичного страхування

Багато людей чули про медичне страхування кооперативи (кооперативи), але здається, що не дуже багато з них знають, що саме вони все про, які вигоди вони поставляють і те, що вони володіють недоліками. Деякі знайдуть ці кооперативи марно, інші будуть залучені свої плюси і підходять для їх потреб страхування. Тому, перш ніж ви говорите, ваш так чи ні страхові кооперативи, не впізнають, що вони, по суті, в першу чергу.

Медичне страхування кооперативи спеціальних платіжних організацій спеціалізується на наданні своїм членам планів медичного страхування за нижчою ціною, ніж приватні страхові компанії, і таким чином конкурувати з ними для клієнта.

Кооперативи в основному у володінні власних членів, а це означає, що вони керують люди, які насправді мають свої страхові поліси з кооперативом. Це як лікарня, яка знаходиться у власності пацієнтів, які отримують лікування та обслуговування в ньому. Типові кооперативи мають тисячі активних членів, що пояснює низьку вартість окремі політики отримані через них, тому що витрати розкидані по всій всіх членів. І тому, що кооперативи не є комерційними підприємствами, немає практично ніяких адміністративних витрат та додаткових зборів робить страхові тарифи якнайближче до реальної ситуації. Більше того, так як немає ніякого прибутку беруть участь, це також означає, що кооперативів не стикаються податкові зобов’язання, що дозволяє падіння витрат ще нижче.

Подумайте про кооперативи як кредитні спілки, які повністю належать їх членів. Тому що немає ніякої реальної зацікавленістю в прибутках, і всі члени отримують те, що вони платять за це дозволяє отримати кращі відсоткові ставки, більш високу віддачу від інвестицій, кращі кредити та привабливі знижки, які не обкладаються податком.

Медичне страхування кооперативи вже створені в деяких штатах США і, як правило, утворені спеціалізовані бізнес-спільнот. Наприклад, групи фермерів в Каліфорнії свою медичну страховку кооперативи. Але кооперативи не обмежується лише медичною страховки, тому що є інші види страхування, як автомобіль або домовласників, які також доступні через кооперативи.

Будь-якого типу або розміру організації можуть утворити кооператив на надання дешевих медичного страхування для своїх членів. Це може бути велика компанія, що обслуговує своїх співробітників, або місцеві лікарні для обслуговування своїх пацієнтів. Подумайте про різноманітність, яке ви бачите на ринку кредитних спілок, щоб повністю зрозуміти широкий спектр форм і розмірів здоров’я кооперативів може мати.

Основна перевага кооперативів довести до своїх членів у тому, що це одна з кращих форм дешеві медичного страхування для індивідуального. Тому що є численні члени, кооперативи мають набагато більше переговорах зі страховими компаніями, ніж індивідуальні клієнти. А те, що немає ні прибутку, ні податків бере участь робить його ще дешевше.

Основним недоліком медичного страхування кооперативів є те, що вони нерідко не потрапляють під жорстке державне регулювання, що дозволяє ситуаціях, коли ви не отримуєте достатньої страхового покриття. З індивідуальних планів у вас є точні цифри охоплення і ваша страхова компанія зобов’язана покривати вас ні на що. Але з кооперативами, якщо ваш кооператив закінчуються гроші ви не отримаєте покриття вам потрібно у випадку, якщо щось серйозне відбувається.