коні для страв

Не всі політики страхування життя є створення рівних. Те, що працює для однієї людини не може бути ідеальним для наступного. Якщо взяти поліс страхування життя, багато слід переконатися, що, що ви отримуєте співвідношення ціни і якості, які описані в областях, які є важливими для вас, а не платити за функції, що не додають ніякої цінності враховуючи ваші обставини.

Які різні види страхування життя?

Основним критерієм політики страхування життя є те, що він виплачує одноразово у разі смерті страхувальника. Годі збагнути, як кількість можливих варіантів, і ми часто може бути збитий з пантелику кількість жаргону.

Взагалі кажучи, існують дві основні категорії страхування життя – захист тільки й інвестицій.

– Захист тільки:

Відомий як “термін страхування”, захист тільки політики виплатити певну суму, якщо ви помрете протягом певного періоду. Якщо ви вижити він не платить нічого.

У цій категорії є різні типи політики, включаючи зменшенні терміну (більш відомий як іпотека захисту) де сума зменшується пропорційно з вашими зобов’язаннями іпотеки; рівні термін, який виплачує гарантовані суми, яка залишається незмінною протягом усього терміну, а також збільшення терміну яка пов’язана з інфляцією.

– Інвестиційні Один з найпопулярніших форм інвестицій зі страхування життя є страхування на дожиття або на випадок смерті. По суті, це економія схема з додатковим бонусом у страхуванні життя і виплачує певну суму грошей, якщо ти помреш протягом певного періоду, або сплачує суму грошей в кінці цього узгодженого терміну, якщо ви вижити. Цей сектор також включає в себе “все життя” страхування, який гарантує виплату одноразової коли страхувальник помирає всякий раз, коли це (до тих пір, як ви в ногу з Вашою платежі).

Ще раз всім класом життя політика страхування життя може бути розбита надалі «некомерційна» і «з прибутком» політики – причому перший у твердій грошовій сумі і пізніших є змінним і залежить від прибутку повернутого інвестицій.

Ваш вибір страхування життя збирається бути продиктований кількома чинниками. Перш за все, подивіться на ваших сімейних обставин – чи є у вас іпотеку? Чи буде ваш партнер зможе задовольнити іпотечного кредиту в вашої відсутності? Якщо ні, то іпотечні захисту є обов’язковим.

Якщо ваш партнер піклується про дітей і не в змозі замінити ваш дохід у разі вашої смерті, то вам слід розглянути політику, яка замінює ваш дохід і, можливо, вважає, додаткові витрати, такі як дитячий садок або навчання в школі.

Як тільки основи були адреси, ви можете прийняти збалансований погляд на те, що інші переваги ви можете собі дозволити, наприклад, – ви могли б бути в змозі дозволити собі щось залишити своїм дітям у разі вашої смерті? Чи розглядаєте ви виймаючи страхування життя, таких як фонд політику виключно в якості інвестиції?

Незалежно від ваших вимог, як тільки ви розумієте, що доступно Ви можете використовувати інтернет-ресурси, такі як Motley Fool або онлайн персональний сайт фінансів як ASDA фінансів, щоб зробити ваше рішення простіше.