конфлікту на здоров’я позов страхової реформи

Реформа охорони здоров’я є дуже спірним питанням. Велика частина конфліктів походить від мандата медичне страхування, яке необхідно, щоб кожен із заробітком понад певного рівня доходу або купити медичну страховку або заплатити штраф. Прихильники вважають, що це є необхідним, щоб отримати більш високий відсоток здорових страхувальників у складку, що призводить до більш доступним медичне страхування. Противники, з іншого боку, вважають, що це неконституційно порушенням прав штатів.

Юридичні експерти протиріччя про те, як мандат питання буде розіграти. Комерції статтю Конституції дозволяє федеральному уряду регулювати торгівлю між штатами. Адміністрація Обами і демократи в Конгресі, без сумніву, аналітики заглибившись до законодавства для того, щоб запобігти його анульовані після того, синці політична боротьба. Вони знали, що Республіканська партія буде шукати, щоб ткнути отвори в своїй логіці, так що їх юридичний аргумент, імовірно, буде герметичним. Наприклад, вони посилаються на страту в якості акцизу, тому що такі податки зазвичай користуються більшою захистом, відповідно до Конституції.

Тим не менш, це не завадило коаліції держав – які в даний час зросла до 20 керуючих і генеральних прокурорів – від подачі позову відразу після президент Барак Обама підписав законопроект. Все почалося з Генеральний прокурор Флориди Білл Маккола, і тільки продовжувала зростати. Кілька інших позовів були подані, але це одне, що одержали найбільше преси.

Практично всі державні чиновники, які беруть участь в судовому процесі є республіканцями. Єдиним винятком є ​​демократичний Генеральний прокурор, який був важко тиск з боку республіканського губернатора. Існує, швидше за все, політичний елемент показних до їх дії – багато з них працюють на переобрання чи вищу посаду, а також участь у судовому процесі проти непопулярної реформи охорони здоров’я берегів законом свої консервативні облікові дані для первинного сезону.

Хоча це легко відхилити позов як партизанський театр і марна трата грошей платників податків, деякі вчені-юристи розглядають можливість того, що можуть бути деякі заслуги перед нею. Зокрема, це ще належить з’ясувати, чи є Верховний суд виключаю, що Конгрес має право регулювати бездіяльності, на відміну від діяльності, в торгівлі. Якщо вони є, деякі побоюються, що це призведе до слизького схилу мандатів: б всі американці будуть змушені придбати автомобіль США, якщо воно вважається для загального блага, а мандат мається на увазі, щоб підвищити доступність доступне медичне страховка? У разі, якщо це не так, вона має потенціал, щоб повалити всю структуру реформи – не кажучи вже про федеральної влади в цілому.

Жменька експерти вважають, що це питання не буде навіть до найвищої судової інстанції, оскільки держава самі уряди лише побічно вплинуло те, що надання медичної реформи страхування. У цьому випадку, ймовірно, буде достатня кількість окремих чаювання добровольців, які б на подачу позову. У вересні міністерство юстиції планує зробити клопотання про відхилення позову в 11-й окружний суд Сполучених Штатів Апеляційний. З цього ланцюга, як правило, консервативні, справа має хороші шанси на продовження після цього моменту.

Якщо у костюма досягає Верховного суду, він, можливо, займе кілька років, щоб зробити це. До того часу, президент Обама призначив другого кандидата до Верховного суду. Будь або новітні правосуддя Олена Каган ще належить з’ясувати, а хто він вибирає, швидше за все, в симпатіях до однієї з його ключових внутрішніх питань.