контролювати свої ІТ-проекти, створюючи терміни

Графік реалізації проекту є наріжним каменем управління проектами. Але так як більшість системних інтеграторів і комп’ютер / програмне забезпечення програмісти знають, розробка та дотримуватися термінів може бути простіше сказати, ніж зробити. З технічних питань, кадрові проблеми, несподівані ускладнення можуть виникнути в будь-який час, кидаючи ІТ-проект команди позаплановою.

Тим не менш, графік реалізації проекту має вирішальне значення для планування часу та управління є необхідним інструментом управління проектами для підтримки вашого клієнта інформують про ваш проект і на трасі і в рамках бюджету. Лі ваші консалтинговий проект включає в себе інтеграцію системи або комп’ютера / програмування, детальний графік дозволяє ІТ-менеджер проекту:

• Дайте вашому клієнту негайно, точно, на вимогу звіти про хід роботи, що зроблено, у зв’язку або з запізненням;

• Завжди знати, де ви знаходитесь в кожен проект, і є ви перед грою або втратити гроші;

• Виявлення потенційних затримок і збоїв рішення, перш ніж вони ваш проект назад;

• попереджати клієнтів раніше, щоб потенційні затримки або обсягу змін, перш ніж ви дізнаєтеся ви перейшли Вашу оцінку,

• Білл ваш клієнт, як етапи проекту будуть досягнуті, а

• Слідкуйте, як довго всі аспекти проекту насправді взяти, так що ви зможете краще оцінити майбутні проекти та розробки майбутніх термінів.

Розробка графіків

Спочатку, Ви можете знайти розробки точних термінів важким завданням. Зрештою, хто ще не почав консалтинговий проект з чіткими очікування того, як довго він буде приймати, тільки щоб зіткнутися приховані чинники, які штовхають проект відстає від графіка?

Навіть якщо ваш графік починає як грубу оцінку, це все ще корисний інструмент для управління часом планування та підтримки вашого клієнта інформують. Він також демонструє, що ви організовані і готові дати письмове зобов’язання у досягненні певних результатів проекту.

По-перше, спілкуватись з клієнтом, про основні етапів проекту ви обидва очікуєте досягти в ході реалізації проекту. Використовувати їх як будівельні блоки вашого проекту терміни. Потім розглянемо послідовних кроків, які повинні відбутися, щоб дістатися від віхи до віхи B, C, D і за його межами.

При оцінці часу, щоб виконати кожен крок, подумайте про те, хто повинні бути залучені і кількість часу, який кожна людина може брати участь у проекті. Будьте впевнені, щоб чітко визначити будь-який проект компонентів, для яких клієнт несе відповідальність, і встановити терміни для виконання цих завдань. Залучення зацікавлених сторін у створенні цих дат, і попросити рівні впевненості, що ці зобов’язання можуть бути задоволені.

Чим більше ви використовуєте терміни відстежувати ваші проекти, тим легше буде для створення майбутніх термінів проекту. Як ви постійно відстежувати ваші успіхи проти вашої терміни, ви розробляєте історичного проекту управління даними згодом можна використовувати для оцінки фактичного необхідний час при плануванні майбутньої інтеграції системи або користувача програмних проектах.

дотримуватися термінів

Згідно процесів управління проектами експерта Карла Wiegers, це може мати сенс для ІТ-менеджерів проекту зі створення внутрішньої мішені терміни поставки, які є більш оптимістичними, ніж строки поставки ви фіксуєте на часовій шкалі ви ділитеся з вашим клієнтом. Цей метод управління проектами допомагає компенсувати менше, ніж ідеальний оцінки і несподіваних подій.

Інший метод управління проектами, щоб доповнити ваш графік з надзвичайних буферним для захисту від помилкових припущень, оцінка помилок, потенційні ризики і меж проекту, Wiegers пропонує. Див безкоштовних завантажень нижче для отримання додаткової інформації про ці та інших проектів передові методи управління.

Навіть якщо ваші вчинені дати поставки далі, ніж ваш клієнт хотів би, реалістичні терміни проекту означає, що ви, швидше за все, щоб виконати ваші зобов’язання і показує ваші клієнти можуть розраховувати на вас.

Залишатися гнучким

Важливо пам’ятати, що навіть якщо у вас найкращі наміри, іноді терміни можливо, буде потрібно змінити. Згідно Wiegers, це може відбутися в наступних випадках:

• Вимоги виявитися технічно неможливим або особливо складним;

• Клієнти змінити вимоги в середині проекту, або

• вимоги ваші клієнти говорять, що необхідно виявитися лише верхівкою айсберга.

У цих випадках учасники проекту повинні змінити свої очікування і зобов’язання. Як ІТ-менеджер проекту, то вам потрібно адаптувати терміни та інформувати всіх учасників оперативно. Див нижче безкоштовних завантажень за корисні інструменти управління проектами можна використовувати для оцінки та усунення потенційних ІТ-проекту Масштаб змін.

Шляхом створення і уважно стежить за вашою графік реалізації проекту частина загальної стратегії управління ІТ проекту, ви можете зберігати ваші програмування або системної інтеграції проекту в строк і в рамках бюджету – або принаймні тримати клієнтів у курсі, коли є причина, ви не можете. І що робить для більш задоволений клієнт, який цінує і рекомендує ваші послуги.