консультації з автострахування

поради автострахування? поговорити з експертом

Ви є класичний, старовинний автомобіль, і ви поняття про те, як застрахувати його. Таким чином, ви запитаєте навколо. “Кожен має свою думку на все і вся, навіть автострахування,” ви говорите собі. Ваш сусід має один, ваш співробітник має деяке уявлення, і навіть знаю-це все твій брат-в-законі, ймовірно, має об’єм, присвячених цій темі.

Але насправді, якщо вони не знаходяться всередині індустрії, що вони знають? Незліченні часи, ми вичерпали себе, намагаючись уникнути розмови з експертом, ймовірно, зі страху, що ми могли б зануритися в погану угоду. Чесно кажучи, кращий ресурс, щоб запитати про авто-страхування є автострахування агенту або фахівця. Як це може бути будь-який хлопець відрізняється від осіб, згаданих вище? Ну, наприклад, це його робота, щоб дати вам більш точну інформацію по котируваннях від типу політики та покриття вам потрібно. Зрештою, він всередині людини.

Само собою зрозуміло, ви не володієте класичними і просто безпорадно втратити його до дуже неприємного розорення або, не дай Бог, крадіжки. Це шматочок раю на чотири колеса не повинні залишатися на своїх власних. Ми всі знаємо, що це буде більше, ніж просто гроші, які ми втратимо, якщо ми втратимо vintage.Thankfully досить, Є автострахування компанії, що там зосереджені головним чином на цих типах автомобілів. Вважайте, що з високим ступенем ризику, але вони є тими, які будуть приймати його.

Я хотів би запропонувати гарний прийом до автострахування фахівцем, щоб відкрити очі про те, як захистити ваш vehicle.The автострахування фахівця дозволить вам на кілька варіантів для роботи з вашими потребами. Є політики, які вважають власником або вік водія, річний пробіг автомобіля, навіть політики, які використовує ваше членство в клубі старовинних автомобілів. Є кілька пунктів нижче для Вас, щоб думати.

• Якщо ж говорити про річний пробіг на старовинних, ви повинні думати: “Скільки ви реально керувати цій машині і де ви вести це?” Якщо ви не їздити по пересіченій місцевості все-рік, пробіг на що старовинні має бути на нижній стороні. Логіка наступна: менше пробіг, менше часу на дорогу, менше ризиків для автомобільної вплутуватися в ERGO ДТП, більш низький тариф для вашого авто-страхування. Просто перевірте з фахівцем-агента чи є у них політика, багаторівневого чи ні. Як правило, ці політики, укладеного в 1000, 3000 і 5000 щорічне миль.

• Фахівець повинен також сказати вам, враховувати, що не всі автомобілісти чином застраховані. Так що взяти це до уваги і скористатися недострахуватися / незастрахованих автомобілістів охоплення пропонованих автострахування компанії фахівця. Логіка підказує, що ціни на цьому покриття повинне бути нижче, так як ваш автомобіль витрачає менше часу на дорогу. Отримання закономірність?

• Попросіть фахівця, якщо знижки також дається автострахування компанії, якщо у вас є членство в клубі старовинних автомобілів. Членство на цьому типі клубу створює враження, що власник є істинним ентузіастом і управляє автомобілем для його задоволення і означає, що автомобіль є низький ризик нещасних випадків.

• страхується не означає, що ви отримаєте ліцензію, щоб зробити погано на дорозі або просто залишити свій класичний автомобіль, припаркований на вулиці без захисту. Саме тому ви і автострахування фахівець компанії повинен був би погодитися на максимальне покриття для Вашого автомобіля. Отримайте ваш старовинний оцінені перед входом в ці деталі. Там будуть випадки, що авто-страхова компанія не може замінити або навіть ваш автомобіль відремонтувати.

Пам’ятайте: Страхування це просто ще один спосіб розширити ваші відносини з класичним автомобілем. Крім того, це спосіб бути відповідальність власника автомобіля незалежно від типу автомобіля. Якщо аварія була людиною, вона не буде все одно, якщо ви їдете компактні або $ 100 000 автомобілів.