консультант з питань управління: керівництво для страхових помилки упущення

Якщо ви знаходитесь в бізнесі управлінський консалтинг, ви знаєте, що багато може піти не так в ході бою. Якщо ви насправді зробити помилку в судженні або все йде шкереберть через події поза вашого контролю, ви піддаєтеся ризику судового позову, якщо ваш клієнт щасливий.

Помилки та пропуски (E & O) покриття є одним із способів ви можете захистити свій бізнес від високих витрат на судовий процес, але багато консультантів з управління, можливо, не розуміють різниці між цим типом покриття та інші види консультант страхового бізнесу. Отже, страховий бізнес зараз зібрав це зручний довідник, заснований на деяких найбільш поширених питань, які ми отримуємо від консультантів з управління.

Я чув про страхування професійної відповідальності та помилки та упущення страхування. Чи є вони те ж саме?

Так, “помилки і пропуски страхування”, “E & O страхування” і “страхування професійної відповідальності” є фактично те ж саме збирається страхування по-різному. Якщо один з ваших клієнтів повинно стверджують, що вони понесли фінансові втрати через помилки ви або один з ваших співробітників робить на роботі, цей вид страхування платить за вашу правовий захист і будь-які законні фінансові компенсації для вашого клієнта, поряд з конкретними іншими витрат, як визначено в політиці.

Чи є “загальне страхування відповідальності” інша назва для професійного освітлення відповідальності теж?

Номер помилки і пропуски покриття охоплює вас за помилки ви можете зробити, а робити свою роботу, у той час як загальне страхування відповідальності реагує на претензії тілесних ушкоджень або матеріального збитку, або у вас на бізнес-місця або Вашого клієнта.

Наприклад, страхування загальногромадянської відповідальності вступає в гру, якщо клієнт страждає падіння під час відвідування вашого офісу, або якщо ви або один з ваших співробітників випадково ранить когось або матеріальний збиток в офісі клієнта.

Маючи загальне страхування відповідальності може бути важливо для розвитку бізнесу, так як багато компаній вимагають, як професійних, так і загальної відповідальності страхування цивільної відповідальності в їх контрактах управлінського консалтингу. Вони хочуть зменшити свій страх і ризик, гарантуючи, що будь-якого постачальника послуг відвідавши їх Приміщення перекрито – це стосується бізнес-консультантів, а також боротьби з шкідниками професіоналів, провайдерів технічного обслуговування, мийників вікон або сантехніків.

Багато бізнес-консультанти вирішили придбати загальне страхування цивільної відповідальності в рамках політики власника бізнесу, також відомий як BOP. Ці політики за спеціальною ціною пакета включають в себе як загальне страхування відповідальності та страхування майна, яка призначена для захисту вашого бізнесу майно від фізичної втрати або пошкодження в результаті крадіжки або пожежі, наприклад. Ваше майно застраховане Чи це на свій страх і місце бізнесу або Вашого клієнта.

Тому BOP пропонує два типи покриття для одного комбінованого ціну, купуючи ПБ являє собою економічно ефективний спосіб отримати загальне страхування відповідальності клієнтів попитом, плюс додаткова перевага власності охоплення, не витрачаючи набагато більше премій.

Але не загальне страхування відповідальності вже включають в себе помилки і пропуски покриття?

Ні, якщо клієнт подає до суду на вас, тому що вони думають, що ви зробили помилку в ході виконання вашої роботи, спільної відповідальності не поширюється на вас. Для цього ваша фірма потребує професійної страхування цивільної відповідальності. Спільної відповідальності зазвичай виключає судових процесах, які включає в себе звинувачення у професійній недбалості або невиконання професійних обов’язків, але робить претензії охоплюють більшість тілесних ушкоджень або матеріального збитку.

Що робить помилки та упущення страхового покриття?

E & O страхування спрацьовує, коли ваш клієнт стверджує, що ви проявили халатність чи зробив помилку на роботу, що викликала клієнта страждають фінансові втрати. Для консультанта з питань управління, це може бути пов’язано:

– Неправильне документації

– Неправильне перевірки факту

– Пропущені терміни

– Спотворення фактів

– Порушення нерозголошення

– Втрата даних, неправильного або недбалого процедур обробки даних

– Нездатність запобігти крадіжки електронних записів та конфіденційної інформації

– Співробітник крадіжки і продаж торгових секретів клієнта

– Поширення завідомо неправдивої інформації

– Порушення законності державними та федеральними, такі як порушення права на недоторканність приватного життя

Подібно до того, як важливо, як знати Що розглядається знаючи, що це не так. Професійне страхування цивільної відповідальності буде платити за правовим захистом і законних фінансової компенсації для вашого клієнта, але він не буде платити за час і гроші ви витрачаєте, щоб зробити проблему прав. І, помилки і пропуски страхування не захистить вас, якщо ви повинні отримати позов за те, як крадіжка клієнта клієнта геть. Для таких ситуаціях, ви можете створити контракт, в якому викладаються процедури для вирішення конфліктів і чітко говориться, ваші права і вашого клієнта.

Я ніколи не зробив помилку, яка призвела до позову. Мені дійсно потрібно помилки і пропуски покриття?

Це правда, що компетентні консультанти управління мають низький ризик отримати позов – і це хороша новина. Але, більшість власників бізнесу все-таки вирішили захистити себе зі страхуванням. Чому? Тому що, хоча шанси на позов низькі, витрати на позов високі.

Шанс отримати позов часто пов’язано не стільки з якістю вашої роботи, ніж з вашими клієнтами темпераменту і очікувань. Якщо ваші відносини з клієнтом скисає по будь-якої причини, ви могли б бути звинувачені в недбалості, навіть якщо ви не зробив жодної помилки. Пам’ятайте – Є багато чинників, що знаходяться поза вашого контролю, які можуть вплинути на результат вашої консалтингової участі, і якщо ваше ім’я за контрактом, ти той, який буде нести відповідальність.

Якщо ви відчуваєте, позов не має заслуг, вам все одно доведеться платити за правовий захист, щоб довести це. Тому що багато консультанти управлінню соло практиків, немає ніяких юридичних зазвичай стоячи команді, або великий рахунок у банку, щоб повернутися. У таких випадках, страхування професійної відповідальності може допомогти вам залишитися в бізнесі, в той час як ви боретеся свій справи в суді.

Що я можу очікувати, щоб витрачати на страхування професійної відповідальності?

Вартість помилки і пропуски страхування залежить від меж відповідальності і франшизу ви обираєте для вашого консалтингової фірми. Ваше Місце знаходження та доходи також фактор у вашій премії розрахунку. Взагалі кажучи, більшість одно-або двох чоловік консалтингових фірм може отримати $ 1 млн на E & O страхування за ціною близько $ 1000 на рік, або менше 1 відсотка від валового доходу для багатьох бізнес-консультантів.

Якщо у вас залишилися питання про E & O страхування або інші види страхового бізнесу, зв’яжіться з невеликим страховим брокером бізнесу і запитати. Там немає ніякої вартості, щоб отримати цитату, і кваліфікований агент або брокер може допомогти вам вирішити, чи буде цей вид страхування є обов’язковим для вашого бізнесу.