комічного претензій, позивачів і страховики

Хоча 2008 пішов, і з тих пір ми відкрили в 2009 році, спогади про минулий рік завжди залишаються зеленими. При підрахунку їх прибутку і збитки страховиків автомобілів у Великобританії мають деякі чудові інцидентів згадати. AA страхування, наприклад, виявила низку комічних претензій донести до його клієнтів у минулому році. Що таке веселе не об’єм домагань, але їх природу. У двох словах, то, що сумнівні претензії, часто вже не пильний контроль страховиків не було (і досі немає) має великого значення для деяких людей, як вони зібрали фактів і помилок в надії стискаючи щось із страховиків.

Претензій і ніяких претензій бонус
Минулий рік був турбулентний зокрема для багатьох людей у ​​Великобританії та інших країнах, як світ зіткнувся ще одна фінансова криза. У тому ж страхові внески вену зазвичай триває їхній підйом вгору відповідно з витратами, у тому числі витрати на робити платежі заявникам. Логічно, що будь-яку ціну в ході будь-який бізнес повинен бути врахований і розглянутий у відносинах до остаточного фінансового стану бізнесу для того, щоб знати, скільки нараховується як прибуток.

У страховому бізнесі, особливо автомобіля страхування, позовів часто додають до витрат страховиків. Це пояснює, чому люди пред’явлення вимог також стикаються з ризиком того, що їх премій виріс на своїх страховиків. А в різкому контрасті страхувальників, які роблять претензії не винагороджені, бонуси претензій.

Де намір полягає в заохоченні ретельного дотримання умов страхового поліса свого, це також призводить до обережності з боку клієнтів. Хорошим прикладом є водій або автомобіліст, який так піклується про свої претензії до досвіду в той час як уникнути пред’явлення претензій і часто добре піклується про свій автомобіль і уникнути зневажаючи правила дорожнього руху. У процесі він рятує страховиків гроші стільки, скільки він рятується зростання премій і підвищує шанси на його нагороду з не бонус претензій.

Підвищення премій і виплат
У розпал зростання цін, в цілому, збільшення претензій у автомобілістів нагнітати ситуацію. Не так давно видатний страховика автомобілів показала, що це було майже неможливо зробити прибуток у промисловості через вартість страхових вимог. , Його вже розумію, право страхувальника вимагати назад гроші за витрати, які були належним чином застраховані на підставі договору із страховиком. Але треба розуміти, що зусилля повинні бути зроблені з обох сторін дотримувати умови угоди в договорі.

Беручи до уваги, що це обов’язок страхувальників, щоб показати, що вони дотримувалися правил суворо, страховики також повинні зробити належну оцінку претензій поставив їм і відповідно реагувати.

Проте, якщо операція з “комічної” претензій, як один позивачем направлялися в AA сказавши, що він “їзди від пабі, коли вівця приземлилася на капот» свого автомобіля і т.д. засідателі повинні чітко дослідити глибше. Той факт, що машина була пошкоджена під час інциденту, як повідомив заявник, який до речі не працював досить сильно, щоб завершити свою розповідь, кажучи, саме те, що трапилося з овець, залишає багато місця для підозр.

Слідуючи раді страховиків
Незадовго до Різдва і Нового Року перерви страховиків, у тому числі А.А., неодноразово попереджали про ризики автолюбителів вони неминуче стикаються під час святкового періоду. Враховуючи, що це був також зимового сезону стало ясно, що небезпека може бути більш серйозним. Крім того, що дуже обережні було також зазначено, що автомобілісти, які не мають комплексної політики оновлений, щоб вони мають достатнє покриття.

Зараз святковий настрій закінчилася, і люди стикаються з реальністю, що робити, щоб уникнути повторення найголовніше. Зваживши мудрої поради експертів у галузі є важливим кроком є ​​активність.