компенсації працівникам страхування для кращого майбутнього

Компенсації працівникам страхування, зазвичай називають робочим або оцінного робітників, є однією з форм страхування призначена залишити компенсації працівникам, які були поранені під час роботи. Хоча деталі можуть значно відрізнятися від одного плану до іншого плану, страхування в цій категорії як правило, пропонують для деякого класу зарплату перемикач, винагороду та / або компенсації витрат на медичне обслуговування, компенсації за економічний збиток, може бути дефект за біль і підтримки, а розпорядженні, щоб утриманцям застрахованої особи у справі фатальною роботи пов’язані аварії. Враховуючи це великий простір покрито Домени – принципово об’єднання необхідних особливостей страхування на випадок інвалідності, медичне страхування, страхування і життя, зокрема – Comp робочих, безумовно, один з найбільш життєво важливих видів страхування людина може знайти.

Перший компенсації працівникам юриспруденції був прийнятий в Америці в 1911 році штату Вісконсін. До 1948 року кожна держава зробили численні форми “Комп робітника.” По суті, це адміністрація акредитованих соціальних договору страхування між роботодавцями та працівниками. Роботодавці змушені покривати медичну допомогу і відпускні перемикач для співробітників травму на роботі: у відшкодування компенсації робочих переваги стали доступні тільки для працівників. Хоча судова зберегли цю конструкцію протягом майже ста років іноді у випадках поганої судової віри подолати охопленому цим винятковим засобом правового захисту.

Компенсація страхування робітників у прибутку з Мередіт правило, конструкція, яка була поліпшена Вільям Мередіт, який був головою юстиції. Обгрунтування Мередіт каже, що це роботодавці, які повинні нести відповідальність за оплату витрат, пов’язаних з компенсацією, і якщо ви власник бізнесу організації, які є співробітники, це згадка до вас. Вільям Мередіт відчула, що співробітники повинні відмовитися від їх здатність подавати до суду на роботодавців, якщо вони були покриті компенсації працівникам.

Якщо ви невеликий роботодавцем організації бізнесу і до цих пір тільки одного працівника, то ви надійніше зробити страхового відшкодування при нещасних випадках, якщо ви не знаходить в багатьох ви можете скинути його у в’язницю. Співробітники можуть постраждати в будь-який час, і ви просто ніколи не визнають, що може статися. Якщо вони від їх направлення на роботу або додому є напрям малого бізнесу може бути liaision багатьом або всі свої втрати у заробітній платі, якщо вони поранені.

Навіть при всій CYA у світі та допомоги по ергономіці і спеціальних процедур це не заспокоїти ваші зобов’язання. Ви можете отримати дуже безпечне робоче місце, але, як вони заявляють, речі відбуваються. До нещастя, ми спостерігали в нашій компанії, що компенсації та страхування ставки значно виріс. Ми вважаємо, що це від всіх позовів і більше регулювання страхової галузі. Сьогодні залишається все менше компаній, які постачають цю страховку. Це, здається, довели вартість істотно зростає.

В Америці та багатьох інших знаходить, компенсації Ради Робітників не федерально домінували. Швидше вона покрита кожною державою або грунт, має це власним юрисдикції. Що це означає, що правила для однієї частини можуть бути недійсними до інших. Власники бізнесу будуть бажати, щоб зберегти це на увазі, коли вони шукають, щоб захистити себе і своїх співробітників. Компенсація страхуванні працівників дуже важливо для роботодавців та працівників для їх майбутнього.