компенсаційні виплати працівникам уникнути розчарувань готуватися до гіршого

Якщо у вас є W2 співробітників, є хороші шанси, ви зіткнулися з складною і заплутаною світі страхових оціночного працівників. Ви знаєте, що закони деяких держав у її потребують, а інші ні. І ви також можете мати потенційний клієнт або два, що хоче бачити доказ покриття, перш ніж отримати роботу.

Багато малі підприємства здивовані кількістю обслуговування, що у підтримці оціночного охоплення працівників. Річне продовження, оцінюючи виплати заробітної плати, і додавання співробітників до політиків всі потенційні мінних полів, де один невірний крок може мати катастрофічні наслідки.

Ось кращі п’ять “помилки”, щоб спостерігати за тим, коли мова йде про страхування робітників комп:

1. Знати штрафи вашої держави. Деякі держави стягувати великі штрафи, якщо ваші співробітники працюють там, але ви не тримаєте їх покривається страховкою оціночного працівників. Наприклад, у Нью-Йорку, ви можете бути оштрафовані на суму до $ 50 000 всього за один непокритий співробітника. Якщо ваша компанія знаходиться по сусідству в Нью-Джерсі, ви можете думати, що ви звільнені від цих санкцій. Але якщо один з ваших подорожей співробітників працює в Нью-Йорку, ви все ще з урахуванням штрафу, так що вам краще бути впевнені, що ваша Нью-Йорку працівник застрахований. Нью-Йорк не єдина держава, яка має таке суворе покарання, тому переконайтеся, що ви знаєте закони в кожному штаті, де ви робите бізнес.

2. Виділити премію до станів, у яких у вас є співробітники. Навіть якщо ваш співробітник працює тільки кілька місяців у році в іншій державі, і решті року недалеко від дому, ви повинні бути впевнені, що він розглядається в обох державах. Переконайтеся в тому, що оцінна політика вашого робочого, має всі держави схвалення цей напис гарантує, що ваші співробітники покриті всі держави в рівній мірі, навіть якщо ви не повідомите про це перевізнику своєчасно, що у вас нового співробітника або бізнесу в нової держави.

3. Повідомити про нових співробітників. При висвітленні ваших співробітників з робочих політики комп, переконайтеся, що ви відокремити вашої заробітної плати в державах, в яких вони працюють, і негайно повідомляти про будь-яких нових співробітників до ваших страховиком. Наприклад, якщо ваш бізнес знаходиться в Каліфорнії, і ви наймаєте працівника на роботу в штаті Орегон, але ви не додати, що працівник і державної політики компенсації ваших працівників », він може бути покритий за будь-який збиток, стверджує, тимчасово перебуває під всі- схвалення держав, – але він не розглядатиметься наступного разу ваша політика оновлюється.

4. Ретельно оцінювати. Політики робітничо оціночного засновані на оцінках від фонду заробітної плати. Навіть якщо у вас немає кришталевої кулі, знайдіть час, щоб розробити ретельний оцінку вашої заробітної плати на найближчі 12 місяців, у вашому рідному штаті, а також будь-які держави, де ви думаєте, що буде займатися бізнесом. Наприкінці термін дії страхового поліса, ваш страховик буде відправити вам аудит фінансової звітності, і попросіть вашої держави-подала документи заробітної плати. Вони порівняють ваші фактичні поділене заробітної плати для вашою оцінкою, і ви могли б отримати або повернення або рахунок за додаткову премію.

5. Завжди відповідають на ваші аудиту страховика запитів. Якщо цього не зробити, то страхова компанія візьме на себе ваша компанія росла і буде автоматично застосовувати прогнозоване зростання заробітної плати, які можуть або не можуть відображати реальність. Звичайно, це означає більш високі робочі оціночного ціни для вас.