компанії зі страхування життя.

Сумний досвід оцінки суспільствах свідчить про необхідність відобразити відносний ризик у звинувачення, висунуті добровільною організацією, покликаної об’єднувати ризики страхування життя. Основна передумова оцінки суспільства, що кожен член в рівній мірі користуватися оцінками не пропонують простий спосіб визнання таких відмінностей у ризику, навіть ті, викликані різницею у віці. Явна визнання віку як провісник довголіття характеризує компаній зі страхування життя, які процвітали в той час як оцінки товариств були не в змозі. Ці компанії використовують структуру рівні періодичних платежів і математично визначаються резерви для відображення впливу віку на ризик.

Компанії зі страхування життя, які використовують цей структура може бути організована як товариства взаємного або акціонерних товариств, але в кожному разі були в конкуренції один з одним за добровільною справою окремих осіб або груп. Для обох взаємного страхування і акцій, відносини з окремого клієнта визначається договором або політикою. Політика містить умов страхування, а також ціни, або премії, які повинні бути сплачені на початку і на наступних інтервалах. Оскільки кожен клієнт чи політики власника укладає окремий договір, премії може відображати відмінності у віці або навіть в будь-який інший фактор очікується, впливає на ризик смерті застрахованого. Премії можуть бути розроблені таким чином, з урахуванням конкретних ризиків, пов’язаних з кожним визначаються класом ризику.
Спочатку, компанії по страхуванню життя в першу чергу пропонується індивідуальне страхування, яке платить тільки на користь смерті конкретної особи (страхувальника). Політика власник може бути застрахований, інша особа, або навіть довіри чи іншої правової форми, а тому, що це юридична відмінність зазвичай не впливають на процес прийняття рішень, що не спільність не губиться, обмежуючи розгляд індивідуального страхування на випадок, коли Політика власник є фізичною особою.

У спробі сформувати договір страхування, в центрі уваги, очевидно, ризик бути застраховані. Не всі ризики придатні для страхування. Справді, страхуванні, як правило, обмежується охоплення, який виплачує при настанні страхового випадку. Взагалі кажучи, п’ять умов повинні бути виконані для заходу, який буде вважатися страховим. По-перше, він повинен бути результатом актуарний ризик, іншими словами, він повинен включати в себе невизначеність щодо входження, часу або тяжкості. По-друге, це ризик, повинні містити достатньо статистична закономірність, щоб частоти його появи, щоб бути передбачені з деяким ступенем впевненості. По-третє, той факт, що сталося це подія, безумовно, повинна бути визначена. По-четверте, подія повинна призводити до втрати одного або кількох людей. По-п’яте, особа або особи, які страждають втратою не повинні бути в змозі впливати на виникнення, терміни, або серйозність події.

Якщо людина має страховий інтерес у страховий ризик, цей чоловік, як очікується, страждають втратою, якщо страховий випадок настав. Крім того, страховик, як очікується, буде в змозі обмежити страхову суму, так що людина втрачає більше, ніж він чи вона отримає від страхової виплати, тим самим зменшуючи ймовірність морального ризику. По страхуванню життя, враховуючи, звичайно, що неприйнятно морального ризику може зайняти, вимога страховий інтерес був вставлений в державні закони і правила, і це є однією з основних причин, чому вторинному ринку в поліси страхування життя досі не вдалося розробити в Сполучених Штатах.