компанії зі страхування життя ризикувати занадто

“Не проходить жодного тижня, коли хтось не питайте мене про переважну тенденції, які впливають на страховий сьогоднішньої продукти”, говорить Рене Lacape, менеджер з маркетингу eQuote страхування життя. “Все частіше я відповідала, зосередивши увагу на ризики, що впливають на ці продукти, у тому числі їх маркетинг, їх конструкція та їх реалізації, а також.”

Страхування за своєю суттю бізнес, який покликаний нести ризик, але це також і ризикований бізнес за своєю природою, принаймні, коли є продукти стурбовані. Це тому, що існує безліч різних чинників, які можуть вплинути на продажі успіх продукту або його життєздатності, послуги або прибутковості.

Будь-хто, хто не має нічого спільного з фінансовими продуктами, і страхова галузь вже знають про це. Навіть тоді, коли продукти поставляються з гарантією, все ще існують ризики, пов’язані, наприклад, як сильна компанія, яка, яка видала гарантію в питанні, або, як довго буде тривати гарантії, або навіть, як багата гарантії насправді. Промисловість розробників і маркетологів роблять все, щоб управляти ризиками продукту на щоденній основі. Подивіться на тисняві, яка сталася кілька років тому в надії знизити гарантовану мінімальну процентну ставку, коли вона застосовується до фіксованих ануїтети.

Ця конкретна ініціатива передбачала велику кількість нормативних обміну, а також довгий і виснажливий процес налаштування, витягати і заправки продуктів. Управління ризиком опинився на фронті і в центрі, і рухається повинні були бути зроблені від несприятливого впливу, які були пов’язані з ризиком зміни процентних ставок, що низькими процентними ставками поставлена. “Ризик завжди був і завжди буде фактором у галузі страхування життя, говорить Рене Lacape.

Деякі люди вважають за краще мати справу з фінансовими ризиками продукту просто уникнути. Це не може бути все погано, але це дійсно не є практичним способом поводитися з речами. Більшість людей не можуть повністю уникнути деякого рівня ризику, пов’язаного з купівлею та продажем фінансових продуктів у цій галузі.

Наприклад, якщо той чи інший споживач хоче придбати страховий поліс для універсального страхування життя, він або вона буде мати для оцінки ризику процентної ставки, що мається на увазі в покупці продукту, як це. Його або її фінансовим консультантом доведеться робити те ж саме, а також визначення толерантності до ризику беруть участь також. Розробники також повинні оцінити їх універсальні поліси страхування життя з ризиком процентної ставки в своєму розумі, і маркетологи повинні помістити універсальної життя політики з урахуванням цього завдання.

“Назва цієї конкретної гри проста: зниження ризиків,” вказує Рене Lacape. Зниження ризику пов’язано зі зниженням рівня ризику по всьому ланцюжку харчових продуктів. “Принаймні, це буде означати визначення ризиків, пов’язаних з політикою і створення плану дій відповідним чином.

Отже, які ж продукти ризики, які з’являються, щоб бути найбільш актуальним в останні роки?

Консультативний ризик – ризик того, що пов’язані з продуктами рада не обов’язково може бути підходящою, або, що рада одержувачі не можуть використовувати консультаційні послуги правильно

Складність Ризик – поставщики мульти варіант і гнучкі продукти ризик непорозуміння або неправильного використання

Процентний ризик – це частина чутливих до змін процентних рахунків і продуктів. Навіть постачальники продуктів, що не чутливих до змін процентних можуть бути порушені через спосіб тенденції звичайно впливають купівельних уподобаннях

Ризик довгожительства – тому що люди живуть набагато довше в ці дні, все більше і більше продуктів ризик падає на здатність продукту адаптуватися до життя більш довгі прольоти

Ринковий ризик – фірмам і клієнтам продукти з змінної можемо ризикувати спадів, пов’язаних з падінням офф на ринку цінних паперів. Люди, які беруть участь в альтернативних ринках може відчувати ці зміни на ринку, а також, хоча й не напряму

Ризиком захворюваності – тому що люди живуть довше, ризик буде рости, що літні люди можуть випробувати інвалідності періоди

Ціни ризик – може сьогодні ціни продовжують підтримуватися протягом наступних 20 до 40 років? Промисловості для довгострокового догляду страхування справлявся з цим ризиком у минулому.

Резервування Ризик – це і постійний ризик, і постійна турбота про актуарії і регуляторів, які стягуються з переконавшись, що запаси як звуку, так і на адекватному рівні

Репутація або заголовок ризик – будь-який продукт ризикує шкоди його репутації, якщо Будь-які розбіжності, має статися, щоб піднятися навколо нього, навіть якщо звинувачення не мають юридичної сили.

Страховий ризик – андеррайтерів для життя і здоров’я політика завжди стикаються ризик прийняття рішення про відбір збитковими, але вони послідовно опинившись натиснута щоб отримати це право, хоча це неможливо зробити.

Цей список не є вичерпним, але воно має бути достатньо, щоб зробити такого ступеня, що всі стикаються з продуктом ризиків. Це означає, що зниження ризиків завжди повинні бути на перший план, якщо він ще не там.

“Страхування є більше, ніж просто бізнес нести ризики, але і за своєю природою ризикований бізнес, принаймні коли йдеться про страхових продуктів”, додає Рене Lacape, “Це тому, що Існують різні фактори, які можуть вплинути на успішність продажів, рентабельність , життєздатність та обслуговування продукту. “