компанія по страхуванню життя досягає популярності з сумнівною репутацією

компанія по страхуванню життя досягає популярності з сумнівною репутацією

Дивні явища повторилася. З тих пір як перша компанія по страхуванню життя почав кар’єру агентства найму агентів .. Це сталося понад 100 років, не опубліковані експозиції. Тепер прийшов час. Кар’єра орієнтованої компанії зі страхування життя стали дві краю меч. Вони більш досвідчені, ніж компанії тільки наживатися на споживачах.

Це в усіх новинах про нафтових компаніях загрібають мільярди від споживачів газу. $ 4.00 за галон газу є люди зі зброєю в руках. Це особливо включає страхування продавці мучачи незліченні гроші йдуть на побачення. Ви бачили розголосу зворотний поворот споживачі отримують халявою?

З кар’єрою компаній зі страхування життя, вони також працюють під прикриттям, щоб усунути своїх агентів. Компанії зі страхування життя роблять мільйони щорічно від їх колишніх агентів.

uncovercover шість операцій, які розоряють і спустошують агентів

.
1. жахливо вербування
Особа (особи), що новобранці ви повинні слідувати керівним принципам. Дані отримані таємно і аналізу дуже показово. Вона показує 50% заявників найняв вистачає навичок, щоб вийти і продати страхування. Вони порядку беруть, а не страхових продажів.

2. відро сміття призводить
Компанії збираються дати нові агенти «веде», що ніякого досвідченого агента не захоче безкоштовно. Таким чином, нові агенти змушені витрачати 80% свого часу або розвідки і 20% продажу. Зворотне цьому і у вас є суперзіркою агентів.

3. Немає корисливі продовження
Кар’єра агенти не купують корисливі подовження початково. Це не, поки вони не працюють в компанії від 5 до 10 років, якщо коли-небудь. Компанія знає більше 90% агенти залишили до того часу.

4. нижня ставка комісійної винагороди
Кар’єра агенти отримують комісію, скажімо, 55%, замість 65%, 75% або навіть 90%. Надлишки перевизначення йти агентства кар’єру страхування, щоб компенсувати витрати.

5. невелику кількість навчання
Кар’єра агента отримує дуже мало на руках допомогу поза офісу від свого менеджера агентських продажів. Менеджер з продажу витрачає велику кількість часу з агенти просто приходу у фірму. Додатковий час відкладається для подальших заходів по його власний призводить, проведення зустрічей співробітників відділу продажів, і витрачати час, працюючи над залучення більшої кількості агентів.

6. новобранці чекають
У тиждень і тиждень пріоритет менеджера з продажу є залучення додаткових коштів. Середній менеджер з продажу послідовно принаймні, один агент догляду або змушений кинути через відсутність виробництва. Цей новий менеджер з продажу повинен отримати інший заміни агента котилася, поки він чекає наступного збій у роботі агента.

Відступники страхових агентів виглядати недостатності та обліку прибутку страхової компанії схожий на великий успіх. Складає більше $ 100 000 на відбув агента, може зрости до $ 500 000. У той же час страхові компанії продовжують отримувати прибуток від споживача.

Так, ви можете їсти меч з лезом на кожному кінці, і ніколи не закінчують тим, що зарізав. Просто запитайте споживачів і колишніх агентів страхової компанії кар’єри.