комерційні моменти страхування автомобіля вибір

Вибір комерційної страховий поліс автомобіля може здатися простим завданням, як змальовується більшість страхових корпорацій особливо з інтернет-продавців. Ви просто оцінити ризик, визначити премій і платити гроші за продукт. Це та інформація, ви, ймовірно, зіткнулися в цих сайтах і раптом ви поспішаєте, щоб заповнити профіль підписки інформації знають про складнощі попереду. В даний час покупка страхового була виважена проти купівлі персональну пенсію з точки зору її складності. Всі страхові вимірюється ризик як і в будь-яких інших фінансових вкладень, як правило, тим вище ризик, тим вище премія.

Важливо мати це на увазі при пошуку будь-якого комерційного страхування автомобіля. Те, що ви могли б думати як досить безризиковою може не проявить себе таким чином за умовами страхування та умов експлуатації. Там кілька питань, які необхідно враховувати в першу чергу. Спробуйте точно оцінити ризик ви страхуванні проти. Це дивовижний факт, але багато компаній або по-страхує, так що платити за кришку вони дійсно не збігаються або під-страхуватися так тільки покривати до суми, сплаченої за точки зору премій.

Беручи до уваги обставини, що змінюються по відношенню до автомобільної промисловості ще одна річ, щоб покласти на увазі, тому що ризик може взяти інший дрейф з часом так само, як ваш автомобіль буде знецінюватися, може змінюватися з часом, або як компанія розширюється в нові види діяльності, із зростанням злочинності. На всі часи, запишіть який саме комерційної страхового покриття автомобіля, який ви шукаєте, і переконайтеся, що ви дотримуватися його, не покладайтеся на те, що хтось ще думає, що це політика, яка вам потрібна. Можливо, для полегшення цього процесу ви повинні розглянути справу зі страховим брокером, але, якщо ви робите, розумію, що ви, можливо, доведеться платити комісію.

Подумайте про купівлю страховий пакет, в якому ви застрахувати більше, ніж кілька елементів одночасно. Це майже завжди дешевше, ніж покупка окремих елементів, таких як комплексна політика, яка охоплює досить багато. Страхування пропонує незліченні фінансових установ, далеко за попередні страхові компанії фахівця. Ви будете розпещені вибором або просто заплутатися в дорозі. Всі страхові коштує грошей і тому мудро присвятити основний час під час ділової графік розгляду вашого комерційного страхового покриття автомобіля.

Дія контрольний список, який ви повинні підготувати, перш ніж купувати будь-якої комерційної страховий поліс автомобіля включає в себе наступні моменти. Вирішити ви збираєтеся використовувати брокера, в такому випадку, переконайтеся, що ви ясно про ціну і комісій. Страхова брокерська регулюється, і ви маєте право переглядати таку інформацію і, зокрема страхових брокерів автомобіль. Також переконайтеся, що представлені, або шукати, варіанти від людей, яким ви довіряєте, щоб знати все це.

Переконайтеся, що ви прочитали і зрозуміли всі відповідні положення в політичному документі, а якщо ні, попросіть їх уточнити для вас. Звертайте увагу на перевищення зборів та виключення. Переконайтеся, що підсумкові вказані ставляться до політики вам буде представлений. Це не є невідомим для брокерів і страховиків пропонують угоди, просто, щоб стимулювати інтерес з боку покупців. Відверто кажучи, коли його запитали про вашу історії страхування та інформаційних матеріалів, пов’язаних з вашим бізнесом, суди, як правило, підтримують страховиків у сумнівних випадках претензій.