комерційні водій вантажівки, вимоги AOS ліцензії

Промислові Driver, AOS ліцензії (CDL) були створені з приватним Auto Motor Закон про національну безпеку 1986 року. CDL, як і іншим водієм, AOS ліцензії видається через вказати. Думаю може нести відповідальність за можливість для проведення оцінки. Там у федеральний мінімум регулярній для скринінгу вимогам.

Для отримання права на будь CDL, власник автомобіля зазвичай має бути кілька 18 років або 21 багато років у віці, якщо виконання міждержавних транспортів. Власник автомобіля також має скласти набір здібностей перевірити і бути очищені шляхом тлі Національної безопаность перевірити.

CDL класифікацій
Ви відкриєте для себе 3 CDL класифікацій. Клас А для водіїв, які, швидше за все, бути за кермом суміш автомобілів (вантажівок і причепів) яких змішана фунтів більше, ніж 26 000 фунтів, якщо причіп вище, ніж десять, 000 кг. Курс У призначений для водіїв, які, ймовірно, буде генерації суміш автомобілях яких змішані фунтів більше, ніж 26 000 фунтів, коли причіп менше 10 000 фунтів. Клас C призначена для автомобілів, яка часто не відповідає жодному з цих потреб, але перевозити більше 16 пасажирів або OS табло для ризикових поставок.

технічні умови
Додаткові перевірки існують для автомобілістів, які, ймовірно, буде рушійною унікальних типів автомобілів бізнес двигуна. Успішне проходження цих перевірок надати наступні схвалення:
T – Двомісний / тримісний причепи (Knowledge Test тільки)
P – Пасажирський (експертизи та перевірки здібностей)
N – Танк Auto (ноу-хау Перевіряють тільки)
H – Небезпечні товари (ноу-хау тільки аналіз)
X – Суміш з бака автомобіля або вантажівки і небезпечні товари

Тести
Розмова про відомства відповідають за випробуваннями. Тестування зазвичай включає в себе знання аналізу не менше 30 питань плюс здатність тіста, в автомобілі або вантажівці схожий на той, що власник автомобіля подає заявку на CDL водити машину. Слід зазначити, що відмова пройти експертизу повітряного гальма перевірка не виключає водій з CDL, але дійсно додає обмеження на їх ліцензії, що вони не можуть працювати вантажівка з пневматичними гальмами.

штрафів
Кілька штрафів використовуються для декількох порушень. Слід зазначити, що CDL підвіски не виключає власник автомобіля від володіння типовий водій, AOS ліцензії. Всі штрафи використовуються від розмов про видачу незалежно від того, думаю, сталося порушення дюйма
-Водій засуджено за будь злочин або порушення хоча водіння промислового Auto Motor можуть мати свої CDL припинено протягом 60-120 днів.
-Два або додаткових цільових відвідувачів порушення протягом трьох років може призвести до призупинення CDL на строк від 90 днів до 5 років.
-Порушення виведений з експлуатації порядку (коли вантажівка був визнаний непридатний до дорожньої інспекції випадковими DOT) в десятирічний період призведе до однорічний підвіс CDL.
Водіння під-Управління алкоголю або заборонених наркотиків, покинули місце аварії, або використання комерційних транспортних засобів до скоєння кримінального злочину викличе три дванадцяти місяців CDL підвіски.
-Якщо будь-яке з злочинів, які призводять до однорічний підвіс прагнемо хоча транспортування небезпечних матеріалів, водій, AOS CDL збирається бути заблокований назавжди.
-Друге злочин 1 або 3 роки злочин підвіскою, або з використанням промислової автоматизації до скоєння кримінального злочину, пов’язані з виробництвом, розподілом, або виплати контрольованих речовин також призведе до вічної підвіски CDL.
-В залежності за порушення, це може бути досяжною володіти міцною підвіскою CDL скорочений до десяти декількох років за допомогою участі всередині програми реабілітації власника автомобіля.