комерційного страхування вантажівки керівництво до отримання права покриття

Індустрії комерційної вантажівки є одним з найбільш різноманітних і високо регульованих галузях у США. Це тому, що комерційні вантажівки можуть бути використані для такого широкого спектру додатків, і все буде мандат різні страхові суми вантажівка охоплення. Автомобільні компанії стандартного відстані або предметів домашнього вжитку, сміття, будівельні матеріали, охолоджених продуктів, небезпечних матеріалів і палива, щоб назвати лише кілька з багатьох способів, комерційні вантажівки використовуються.

Цей ступінь спеціалізації перекинувся на індустрії комерційного страхування вантажівки. З дуже багатьма різними способами, що комерційні вантажівки використовуються, деякі спеціальні види страхування необхідні. Ось повне керівництво по найбільш типові види політики.

первинного страхування відповідальності вантажівка

Первинне страхування відповідальності вантажівки є однією з форм комерційного страхування вантажівок, що Департамент транспорту Сполучених Штатів Америки вимагає від усіх комерційних автомобілів, які повинні охоплюватися. Вона дає право водіям фінансового покриття за травми і пошкодження витрати, якщо потрапили в аварію, де водій вантажівки винен.

Автомобільні перевізники часто пропонують це покриття для своїх працівників. Навіть незалежний власник / оператори мають право на покриття в той час як за контрактом. На жаль для них, їм може знадобитися додаткове покриття для захисту своїх особистих активів і, коли вони знаходяться поза роботою.

Страхування фізичних ушкоджень

Найцінніший актив незалежної водія вантажівки є його або її вантажівки. Це має величезне значення, що ця вантажівка бути у хорошому стані і що він може бути відновлений, якщо щось відбувається нещасний.

Фізичні ушкодження страхування покриє вартість збитку в результаті нещасного випадку чи ні водій вантажівки винен.

Номери для автоперевезення страхування відповідальності

Тому що страхування відповідальності за законом у всі часи вантажівка на дорозі, й ​​тому, що автомобільні перевізники припинити надавати страховку для своїх незалежно контракт драйвери раз справу буде зроблено, додаткове страхування цивільної відповідальності повинні бути придбані. На щастя, не автоперевезення страхування відповідальності забезпечує такий охоплення не змушуючи водіїв платити, коли вони охоплені іншим чином.

каско вантажівки

Комплексне страхування вантажівки є свого роду продовженням страхування фізичних ушкоджень. Подумайте про всеосяжну політики охоплення, включаючи первинну відповідальність вантажівка, фізичні ушкодження та інші положення, які перешкоджають страхування від стихійних лих, як пожежа, крадіжка або вандалізм. Якщо ви хочете повне охоплення особистого активами, страхування каско, як правило, кращий спосіб піти.

Трейлер страхування

Це менше звичайної для незалежних власників / операторів фактично володіти і управляти за їх власними причепи-зазвичай, причепи або належать компанії Вантажоперевезення або фактичного вантажовідправників, так причепом страхування зазвичай стає товаром, який краще включені в страховий поліс носія двигуна. Тим не менш, важливо розрізняти причепом страхування, так що всі далекобійники знають, що причепи зазвичай не включені в основну страхування вантажівки без спеціальних додаткових положень.

страхування вантажів

Те ж саме відноситься і до страхування вантажів звичайно-це те, що більш корисно для автомобільних перевізників або флотів нести, як ковдра покриття для свого бізнесу. Незалежні далекобійники зазвичай не йдуть на користь від страхування вантажів, так як вони, як правило, підпадають під вантажівку страхування їх найму флотів, якщо виникли проблеми з пошкодження вантажу виникає.

автотранспортне страхування

Автотранспортне страхування зазвичай включає в себе ту ж політику для регулярних вантажних автомобілів, хоча автоперевізників необхідно охопити всіх транспортних засобів, які вони використовують. Об’єднання правила проживання відповідальністю, вантажівок, вантажних причепів і страхування, і політики, як компенсації працівникам в рамках однієї компанії може врятувати транспортних компаній або автомобільних перевізників значну щорічну премію в більшості випадків.