комерційного страхування вантажівки для захисту вашої власності

Наявність вашого вантажівки пошкоджений в результаті нещасного випадку, пожежі або в результаті крадіжки або вандалізму може бути несамовитої. Це вантажівка ваші кошти до існування. Якщо він не може бігти, ви не можете працювати. Хто буде платити за це?

У разі, якщо шкода ремонту, ви можете знайти собі обтяжена величезним фінансовим тягарем-вантажівка страхування чи ні. Ремонт на вантажні автомобілі можуть коштувати тисячі доларів і може завдати шкоди малому бізнесу або незалежні лебідки. Тобто, якщо пошкодження ремонту. Що робити, якщо, не дай Бог, ви вантажівки налічується?

У мене є страхування відповідальності. хіба цього мало?

За федеральним законом, всі комерційні транспортні засоби повинні мати при собі страховий відповідальності вантажівки політики для покриття витрат будь-які збитки, який вони можуть нанести на інший транспортний засіб або особа. Так що якщо ви пошкоджень автомобіля хтось змусить їх тілесних ушкоджень в результаті нещасного випадку, інша особа (особи) матимуть свої витрати, що покриваються і майно замінити. Хіба ви не хочете, що ж покриття для вас і у вас є нерухомість?

На щастя, є тип комерційного страхування вантажівка призначений для покриття вашого особистого майна вартість збитку називається страхування фізичних ушкоджень.

Страхування фізичних ушкоджень

Фізичні ушкодження страхування буде покривати вартість пошкодження вашого вантажівки до суми, зазначеної в полісі. Це покриття буде піклуватися про витрати, пов’язані з роботою на нещасні випадки, незалежно від вини. Таким чином, ви знаєте, що ви чи ні, є причиною зіткнення, ви знаєте, що ви застраховані.

Крім того, ви також покриті, коли вантажівка не працює. Наприклад, ви можете зупинитися на стоянці для вантажівок, щоб захопити укус, щоб поїсти тільки повернутися і виявити, що ваші установки був вкрадений. Ваша страховка покриває вартість заміни або ремонту вантажівки, якщо він відновлюється.

реальному житті вантажівка страхування анекдот

Я особисто стикався з руйнівним впливом блискавичний аварії без будь-яких фізичних ушкоджень. Мій водій судна бічні двері і переднє колесо було розбите, і у мене не було ніяких фізичних ушкоджень покриття навести порядок. Поєднання гніву і страждання була запаморочливою. По правді кажучи, якби я мав охоплення піклуватися про нього, я міг би негайно скинув його і до цих пір був хороший день. Замість того, щоб моє серце боляче протягом декількох годин, як я підрахував, нещасний пошкодження мого вантажівки. Ніколи більше. Це все, що я можу сказати. Ніколи більше.

Ваш вантажівка вашого способу життя. І вулиці і магістралі надходити з відволікає водіїв, включаючи вас. Що б не сталося, або Хто винен, страхування фізичних ушкоджень може дати спокій будь-якому автомобілісту. Це в основному охоплює всі з тих, “що якщо”. Мовляв, що робити, якщо ви потрапили низьким мостом, як і всі ті, вантажівка відео на YouTube? Ваш вантажівка покрита. Міст, однак, буде тільки покривається страхування відповідальності, страхування як фізичне пошкодження тільки (і особливо) охоплює ваші речі. Він буде також охоплювати збиток, пов’язаний з пожежами або пошкодження внаслідок сильних штормів. Навіть якщо блискавка вдаряє ваш вантажівка, фізичні ушкодження страхування має всі ваші вимоги.