комерційного страхування вантажівки гарантовано спокій

Всі автомобілісти повинні бути застраховані, чи є ви, Aore справу з страхування автомобіля, вантажівка страхування або будь-якого іншого типу транспортного засобу, який, AOS використовуються в громадськості. Слово буквально означає страхування будь-які методи гарантують від втрати чи шкоди. Думаю, будь-який автомобіліст погодиться, що вони мають право на такий тип безпеки. Для більшості з нас наші автомобілі, наші автомобілі, і наші вантажівки, наші засоби до існування. У більшості випадків, якщо ви берете когось, AOS житті ж, вони, Äôll спроби судитися з тобою, щоб замінити те, що ви зламали. Зачекайте, що ви маєте на увазі ви можете, АОТ за це платити?

Цей кошмар трапляється занадто часто, щоб водії і автолюбителі, які або, Äúbetween політики, AU або, Äúcutting витрати, AU, жертвуючи своїм авто або вантажівку страхування. В одну мить ви можете піти від, Äúbetween політики, AU боржникам десятки (іноді сотні) тисяч доларів на інший автомобіліст.

Тип і рівень освітлення, проте, не є обов’язковою на національному рівні. Покриття та необхідної політики варіюються від штату до штату. Деякі держави вимагають повної відповідальності і зіткнення освітлення для роботи автомобіля, в той час як деякі з них вимагають лише обмежену відповідальність, і у інших немає вимоги на всіх (нагадайте мені, щоб не їздити туди).

Світ комерційного страхування вантажівки дуже схожа. Більшість країн вимагають, щоб тільки водіїв та автоперевізників є спільний вид покриття відповідальності. Просто тому, що певні типи покриття не потрібно за законом не означає, ви не повинні, АОТ серйозно розглянути ці покриттів. Залежно від того, як спеціалізовані бізнес, і як багато активів перебувають під загрозою, незалежних водіїв та автоперевізників, так має бути в курсі багатьох типів покриття доступні для них. Зрештою, це, AOS ваші активи на карту.

первинне зобов’язання

Цей тип вантажівки страхування дуже схожа на страхування відповідальності людей мають на своїх некомерційних політики автострахування. Вона покриває витрати на збитки, понесені в результаті нещасного випадку водій винен. Більшість державних вимагають, щоб у водіїв свого роду страхування відповідальності, як це тільки здається справедливим, щоб мати можливість платити за речі іншим, якщо ви порушите його.

фізичні ушкодження

Це покриває збитки, понесені у вашій власності, такі, як ваш вантажівка, незалежно від наявності вини в аварії. Він також охоплює такі речі, як пожежі, крадіжки і вандалізму. Якщо ви назад в дерево, або якщо ізгоїв гілки дерева падає на ваш автомобіль, страхування фізичних ушкоджень гарантує, ваша власність буде завжди бути відремонтовані або замінені.

страхування вантажів

Це захищає незалежних перевізників у разі пошкодження вантажу вони Дону, АОТ власні. Драйвери перевезення регульованих товарів, таких як продукти харчування і паливо може зажадати спеціалізованих страхування вантажів. Ніхто не хоче застрягти платити за вантажівку нічого.

інші спеціалізовані варіанти покриття

Один окремий випадок, коли окремі страхування вантажівки може бути необхідна у випадку евакуатори. Вони регулярно возити інших людей, транспортних засобів та AOS може легко пошкодити їх. Буксирування вантажівки страхування покриє ці збитки. Справді, якщо ваш автомобіль стає буксируваних це могла б бути хороша ідея попросити водій евакуатора про його або її буксирування страхування вантажівки.

Переміщення тягачі теж особливий випадок. Вони великомасштабних транспортних засобів дозволяється працювати в житлових районах. Тому вони, швидше за все, привести до пошкодження житлової нерухомості і повинні бути застраховані від таких збитків.