комерційний фургон страхування – в і оформлення

Якщо ви використовуєте свій фургон для поїздки на роботу або назад, або, як особистий транспорт, податкове законодавство перегляду цього використання в якості виплати в натуральній формі. Це означає, що ви могли б знайти себе відповідальність доплатити податок на прибуток.

На додаток до цього, всі комерційні фургони повинні бути покриті відповідної страховки. Є правило трьох сертифікатів, виданих постачальникам автострахування, щоб переконатися, що ваш автомобіль покрита.

Першим з них є свідченням страхування, який надає докази того, що ваш фургон застрахований. Це вимога Закону про дорожній рух.

Другий сертифікат супровідній записці. Це те, що ви отримуєте, перш ніж сертифікат страхової. Він діє як тимчасовий страховий поліс та страхове свідоцтво.

Останній є комерційним страхуванням ван програмний документ, в якому говориться, умови вашого комерційного страхування ван політики, вводиться під. Це те, що ви повинні бути впевнені, щоб уважно прочитати. Сучасні політики практично не мають дрібним шрифтом або більше важкий мову. Якщо у вас робить, переконайтеся, що ваш страховик пояснює їх.

Інший закон Великобританії про комерційних автомобілів охоплює транспортування харчових продуктів. З 1995 року будь-яка їжа, яка не була приготована в домашніх умовах, щоб бути з’їденим приватної була у відповідності з правилами контролю температури. Ці правила охоплюють всі етапи приготування їжі. До них відносяться приготування, зберігання, обробки, транспортування, переробки, продажу, упаковки, розповсюдження, виробництва та поставок.

Якщо їжа бере участі походить від тварин, існують додаткові правила, що відноситься до даного продукту. Це означає, що будь-який засобів, що використовуються для комерційних перевезень цих продуктів повинна забезпечувати регулювання температури. Необхідно переконатися, що харчування підтримує адекватний температури під час його транспортування. Види продуктів, на які поширюється необхідність контролю температури включає всі продукти, які могли б підтримати колоній шкідливих бактерій або генерувати токсини, якщо їх температура не регулюється.

Ці продукти можуть потрапляти в різних категоріях. Деякі з них включають молочні продукти, будь-які продукти, що містять яйця, м’ясо, молоко, риба, або похідні цих, будь-які продукти, які були напівфабрикатів, круп і зерна, овочі і бобові, або бутерброди і продукти, що містять ці; курили і в’ялена риба і м’ясо і заздалегідь підготовлені продукти, які будуть готові до вживання, випічку і тісто яких сирі або частково приготовлені, і піца і паста, які містять м’ясо, рибу або овочі.

Всі упакованих харчових продуктів, які можуть транспортувати під торговою політики ван страхування повинні мати спеціальні інструкції на етикетці щодо їх зберігання. Ці інструкції скаже вам, якщо ви повинні тримати ці предмети при транспортуванні холодної них. Основною вимогою є те, що ніхто не тримає будь-які інгредієнти, сировину, частково готова продукція, або готові вироби при температурах, які можуть дозволити бактеріям і токсинів, щоб сформувати якщо продукти сприйнятливі до цієї формації.

Деякі продукти можуть також мають певні температури, при яких вони повинні нести. Вони, як правило нижче 8 градусів за Цельсієм, або, у разі розігріву їжі, перш шістдесят три градуси за Цельсієм, відповідно. Деякі харчові продукти, звільняються за певних обставин. Ці обставини включають в себе будь-які продукти, які можуть зберігатися при кімнатній температурі протягом терміну їх придатності. Крім того, включені продукти, які були збережені, таких, як консервовані або сушені фрукти. Деякі консерви тільки пастеризоване і повинно зберігатися в холодильнику, наприклад, м’ясні консерви. Продукти, які повинні бути дозріли або дозрілих при кімнатній температурі, також звільняються, таких як сир. Як тільки вони правильно дозріли, вони зберігаються охолодженими при відповідній температурі. Також звільняються сирі інгредієнти, які призначені для приготовлені або оброблені таким чином, що вони не будуть становити загрозу.

Продукти харчування, яке повинно бути надіслано поштою, звільняється від восьми градусів за Цельсієм правило. Тим не менше, ці продукти повинні зберігатися при температурі, яка не представлятиме небезпеки. Існує деяка гнучкість у ці правила, щоб для навантаження і розвантаження харчових продуктів з транспортних засобів в місці, де він буде зберігатися. До тих пір, як це може бути доведено, що їжа не витрачають надмірну кількість часу за межами контрольованою температурою комерційного фургона, це дозволено.

Закон також дозволяє для деяких інших, дуже обмежених випадках. Вони пов’язані з дисплеєм і роздачі їжі, і до рекомендацій виробника про проведення температури на окремі види продуктів харчування. Це, перш за все рекомендаційний характер, однак, і конкретні відомості про них повинні бути отримані з Міністерства охорони здоров’я.