комерційний фургон страховка покриває

Чи володієте ви фургон, який використовується для комерційних цілей або особистих цілей, це вкрай необхідно, щоб політика Ван страхування для нього. Для тих, хто використовує їх фургони для свого бізнесу, отримати страхування є ще більш важливим, тому що їх бізнес багато в чому залежить від їх транспортного засобу і страховий дає їм відчуття безпеки і захищеності. В якості додаткової переваги, багато компаній також забезпечити страхування за зміст ван в разі їх пошкодження або недоречними.

Вид страхування, що ви отримаєте, буде залежати від розміру, моделі і вартості вашого фургона, серед багатьох інших речей. Він також залежить від ряду ушкоджень і втрат, які ви хочете бути поширюється на політику. Найбільш поширені типи фургонів, які компанії пропонують страхування є транзитними Фургони, Фургони і кур’єр Ескорт фургонів.

Є три типи комерційних страхування Ван, варіюючи по покриття для різних видів пошкоджень і втрат. Ці три типи є: повне каско, третя пожежа партії і страховку на випадок викрадення і третій партії Комерційна Ван страхування.

Повне каско обкладинка є той, який коштує більше, ніж два інших, тому що це повний політику, і охоплює всі види ризиків, що ваш ван можете зіткнутися. Найбільш помітні речі вона охоплює є: відповідальність за смерть або травми людей, які знаходяться у фургоні, пошкодження майна іншого боку, пошкоджень до ваших ван у разі аварії, крадіжки, вандалізму, пожежі або крадіжки зі зломом. Всеосяжне покриття більшості компаній також забезпечує заміну ван, і відповідальність за особисті речі та інші інструменти, в фургоні. Юридичні та медичні витрати також покриваються у розмірі певної суми, яка варіюється в залежності від різних компаній. Це покриття є найбільш підходящим для фургонів Transit, оскільки він забезпечує безпеку для транспортних засобів, пасажирів, а також зміст.

У Третьому крадіжки партії та страхування від пожежі є покриття збитків і втрат від вандалізму, нещасних випадків, пожеж, крадіжок і вибухів. Крім цього він також забезпечує покриття збитку, заподіяного третім особам Вашого автомобіля. Хоча цей вид страхування дає повне охоплення за збитки третій особі, критерії покриття для Вашого автомобіля і водія залежить від причини ушкодження. У цьому страхування, ви не отримує компенсацію за будь-які збитки, якщо ваш фургон врізається в автомобіль, водій якого не застрахована.

Перед третіми особами забезпечує покриття тільки за шкоду, заподіяну третім особам. Це найменш дорогим і самим основним з усіх страхування. Це покриття ідеально підходить для власників фургона, які думають, що значення їх фургоні не достатньо високий для того, щоб бути застраховані. Так що цей вид страхування заощаджує гроші, а також виконує ваші мінімальні правові вимога мати страховий поліс для Вашого комерційного фургона.

Крім цих чохлів, додаткових покриттів типу заміни Ван, іноземних і зростанням особистої пошкоджень і крадіжок збільшилося третій партії, також доступні. Ви можете використовувати ці кришки з вашою основною кришки, виплачуючи свої додаткову плату.