комерційне страхування орендодавець – Зміст Заголовна

Якщо ви є власником, і орендувати або здавати в оренду, власність третій особі, то ви повинні будете мати житлову або комерційну нерухомість власниками / комерційна політика страхового бізнесу. Житлові, це, звичайно, для будинків і квартир, а також відомий як купити, щоб страхування. Комерційна, де ви оренду виробничі приміщення третім особам. Там, де є хрест над, наприклад магазин з квартири вище, то це завжди буде йти по комерційній політиці власності.

Це не важко вирішити, в основному, те, що покрито. Будівлі або структури, то, що ви повинні мати прикриття для. Це фактичне цеглу і будівельний розчин, дахів, вікон, підлог і внутрішньої арматури. Подумайте про будівлі охопити як усі, що ви не обов’язково брати з собою, коли ви переїжджаєте в інший будинок або приміщення. У вас може бути встановлений підлога ламінат, це буде підпадати під будівлями. Але що відбувається з штори, килими та підлогові покриття (у тому числі і килимова плитка рухомим ламінат)? Де воно повинно охопити?

Це буде падати твердо і прямо під страхове зміст. Навіть якщо у вас є килим, який ви, звичайно, не брати з собою, коли ви переїхали, це підпадає під зміст, тому що, якщо ви хочете, ви можете підняти його і взяти його з собою.

Це дійсно застосовується тільки в головній житлової нерухомості в оренду. Якщо у вас є блок страхування квартири, то вам потрібно приділяти особливу увагу, чи буде у вас є відповідні кришки для утримання в громадських місцях. Поговоріть з вашим брокером страховий бізнес про те, щоб це включено.

Для одиночних нехай житлової нерухомості, понад 80% випущеної меблів. Але те, що Здавання агент викликає і те, що без меблів комерційної страхової компанії називають меблів представляють дві абсолютно різні речі. Якщо у вас є килими, штори або будь-якого обладнана побутовою технікою (наприклад, холодильники, морозильні камери, посудомийні машини, пральні машини або сушильні машини), то ви повинні мати зміст страхування.

Обкладинка може бути трохи дорожче, ніж будівлі, тому що це більш сприйнятливі до пошкоджень та / або крадіжки. Але, без кришки ви могли б залишитися фінансово зі своєї кишені. Основним джерелом претензій до хай властивостей пошкодження водою. Це від вибух труби або штормів. Якщо вода витікає в, він завжди буде йти до найнижчого рівня, і це зазвичай включає в себе пошкодження підлоги. Ви можете, в дуже рідкісних випадках, використовувати де-зволожувач повітря, щоб видалити воду з килима, але це, як відомо, важко зробити. Ви можете думати, що вона чиста і суха, але це тільки зверху. Якщо вода просочилася через килим потім вона почне гнити, якщо він не висушити. Це співзвучно може почати гнити будь-які дерев’яні мостини, або, ще гірше зруйнувати будь ДСП, так як це діє як губка.

Якщо у вас є страховий поліс домовласника, будь ласка, знайдіть час, щоб розглянути його, щоб побачити, якщо у вас є відповідний будівель і зміст кришку. Вам завжди потрібно, щоб застрахувати на повну вартість заміни. Що це означає, що ви не можете просто £ 1,000 покриття, якщо це коштуватиме 5000 фунтів стерлінгів, щоб повторно килим будинку. Як завжди, ви краще організації будь-якого типу непобутових кришку з брокером, страховий бізнес, і вони можуть допомогти вам у пошуку праву кришку.