комерційне страхування майна

Комерційне страхування нерухомості в Техасі призначена для захисту власників підприємств, ферм і ранчо від різних форм збитку, небезпеки або збитків. Як комерційне страхування майна не стандартизований в Техасі, тих, хто хоче застрахувати своє місце діяльності може знайти значні відмінності в типах покриттів, що надається. Доброю новиною є те, що це дозволить страховим компаніям для створення спеціалізованих пакетів, що відповідають потребам різних видів бізнесу. Недоліком є ​​те, що при всіх наявних варіантів, це може бути важким для власника бізнесу, щоб знайти відповідний план без деякої допомоги. На щастя, страхування Джордж Уайт агентство приносить більше двадцяти років досвіду роботи у всіх аспектах страхової галузі в штаті Техас. У Джорджа є знання та досвід, вам потрібно знайти комерційну політику страхування майна, яка відповідає вашим потребам бізнесу.

Незалежно від того, в кінцевому рахунку, вирішили придбати поліс через Джордж Уайт, однак, це завжди гарна ідея, щоб ознайомитися з основами комерційного страхування власності в штаті Техас. Є кілька основних принципів, які більшість провайдерів Техас страхування дотримуватися відносно комерційного страхування будівлі. Комерційне страхування майна може застосовуватися до тих, хто працює бізнес на їх власність, або для тих, хто оренду своє майно іншим. В останньому випадку, власники бізнесу можуть мати можливість придбати покриття для вибраного вмісту у власності, такі як машини і обладнання, меблі та інші товари.

Комерційна нерухомість в політиці цієї держави зазвичай потрапляють в одну з трьох основних категорій: основні форми, широкі форми та спеціальної форми. Основна форма охоплює загальні проблеми, з якими стикаються власники бізнесу, і порівнянна з політикою основний власник будинку. Види пошкоджень охоплені такі, викликаних пожежами, висвітлюючи страйку, урагани, аварії транспортних засобів, літаків і цивільних хвилювань. Широка форма включає в себе охоплення надаються в основній формі, але з додаванням природних лих, таких як ушкодження водою, сніг, лід або дощ зі снігом, на додаток до загальної аварії, такі як ушкодження водою, колапс, розбиття скла і спринклерна витоків. Нарешті, спеціальна політика форму для практично будь-який збиток, який може відбутися, за винятком тих, які явно виключені з політики. Деякі приклади можуть включати повені, нормальним зносом, комах або паразитів.

Важливо розуміти, що багато комерційні страхові поліси бізнес не включають покриття, що стосуються відповідальності, тимчасового припинення діяльності або додаткові витрати. У цих випадках таке покриття може бути придбаний окремо. Вони можуть забезпечити власникові бізнесу додатковий спокій, коли розглядають захист від вартості позову, або доходу, втраченого в період часу з-за пошкоджень і ремонтів. “Додаткові витрати” політика забезпечує додаткову винагороду застрахованих власник бізнесу для того, щоб відновити господарську діяльність як можна швидше, коли період відбувається втрата.

Джордж Уайт має значний досвід роботи у всіх аспектах страхової галузі. Він щасливий обговорити Ваші індивідуальні ситуації з вами. Якщо він не може запропонувати відповідну політику до вас за конкурентоспроможними ставками через його власних постачальників, він направить вас до тих, хто може! Це такого роду цілісність, яка встановлена ​​страхова Джордж Уайт агентства крім багатьох інших. Він дасть вам інструменти та інформацію, вам потрібно вибрати торговельну політику бізнес, який буде застрахувати своє майно і доходи за життя вашого бізнесу. Дайте Джордж Уайт подзвонив сьогодні або відправити електронною поштою!