комерційне страхування будівлі – стандартні і нестандартні будівництва

У Великобританії, за даними статистики в даний час, у нас є одна з найвищих ставок страхових для комерційної нерухомості. У багатьох інших країнах ЄС, в той час як там може бути багато комерційних будівель, ви, як правило, вважають, що більш високий відсоток з них не мають страховки. Існує, звичайно, місце для аномалій, так як важко отримати точні статистичні дані, оскільки немає ніякого зобов’язання організувати таку кришку.

Інша причина статистика не на 100% точно, що ви можете стати власником будівлі на ваше ім’я, партнерство, товариство з обмеженою або благодійність. Товариства з обмеженою не можуть бути значно суворіші положення про повернення інформації, тоді як для фізичних осіб не існує такої речі.

Якщо ви є власником і шукаєте комерційне страхування будівлю, потрібно бути дуже обережним про оголошення характеру матеріалів, що використовуються в будівництві. Більшість сучасних (після 1970-х років) промислових будівель, як правило, будуються за допомогою цегли або блоків стіни на рівні першого поверху, а потім вгору гофрованої сталі звідти. Дах може бути виконаний зі сталі або литого скловолокна.

Добре, що страховики вважають цих типів матеріалів в якості стандарту. Нестандартні зазвичай означає, стіни зроблені з дерева, або більшість дерева, і даху з повсті на деревину або асфальту на деревину. Страховики раді гарантувати і забезпечити прикриття на цих типах будівель, однак вони можуть стягувати вищу премію і / або застосувати кабальних умовах.

Кабальних умовах вони будуть застосовувати для дерев’яних стін, ймовірно, буде виключення крадіжки, зловмисної заподіяння шкоди і штормові кришки або значно збільшили надлишку. Для деревини відчувається на дах, вони мають тенденцію бути більш реалістичним і буде застосовуватися підвищений понад £ 500 – £ 1000 і запитати, що дах оглядатися компетентним окремих рідше одного разу на рік з будь-який необхідний ремонт здійснюються негайно.

Якщо у вас є будівля, яка є частиною сталь / метал, необхідно, щоб спробувати з’ясувати, якщо стіни вирівняні або ізолювати в будь-якому випадку. Багато з цих будівель мають зовнішню і внутрішню оболонку, між двома є форма ізоляції. Це зроблено для того, щоб зберегти будівлю прохолодним літом (бо вони мають ті ж характеристики збереження тепла в якості парникового) і тепло взимку. Деякі з цих облицювальних матеріалів може бути вогнестійкими (наприклад, мінеральна вата), та інші, такі як полістирол не пропонують вогнестійкості взагалі.

Вам потрібно заявити страховику, який цитуванні і надання розповісти, що це підкладка матеріали, полістирол знаходиться в нижній частині шкали, і ви можете мати навантаження, прикладеного а іноді, цитата відкликано. Такі матеріали, як мінеральна вата повністю прийнятні і страховики не будуть застосовувати ніякого навантаження або умов. Як і у всіх видах будівництва і цитати страховий бізнес, ви зобов’язані декларувати стільки матеріалу, інформації, скільки можливо. Не думайте, що, оскільки питання не було поставлене (близько особливим чинником ризику) вам не потрібно оголосити відповідь.