комерційне страхування будівлі – обмовка про аварії

Якщо у вас є комерційне страхування будівлі, ваша політика буде містити статтю, відомий як “середню статтю”. Хоча Є багато положень, умов і гарантій у кожному політиці, деякі з них більш важливі, ніж інші. Середнє положення, так як багато виявили, є одним з найбільш важливих з них.

Шанси, що навіть якщо ви читали вашу політику формулювання, або ознайомилися з ним, ця пропозиція не один, що ви чули. Так що ж це значить?

Середня, або відновлення пункту, просто говориться, що Вам необхідно застрахувати за правильну суму. На відміну від будинків і автомобілів, страховики не мають необмежені статистики, сказати, скільки це буде коштувати, щоб замінити комерційні будівлі. Якщо ви думаєте про ваш сімейний автомобілі. Якщо мова йде про 2004 Ford Galaxy, з 50 000 миль, то він не буде займати багато часу, щоб дізнатися, скільки це буде коштувати, щоб купити еквівалентної моделі.

Так, поки вас попросять оголосити цінність автомобіля на цитату етапі це дійсно не зачіпає речей. Але, коли ви говорите про страховий бізнес, справа йде інакше. Немає ваг, або рівнів кришки. Ви повинні вказати, скільки саме коштуватиме будівлю знову встановити в повному обсязі.

Якщо у вас є сучасний, сталевих конструкцій, будівля з оточуючими карлик цегли стіни, ви зможете виробити, дуже грубо, що це буде коштувати, щоб відновити. Ви берете вартість квадратного двору, скажімо £ 75, і помножити це на загальну площу. Як це сучасні матеріали, то вартість відновлення не буде сильно мінятися. Якщо ви говорите про під охороною готелю, в середині ніде, зі складними під’їзними шляхами, то відновлення вартості може, без сумніву, знаходиться в діапазоні від декількох сотень до декількох тисяч фунтів на квадратний ярд.

Якщо у вас є комерційні будівлі, такі як готель, застраховані на £ 1,000,000, багато людей думають, що якби він був спалений дотла і знищені повністю, то страховики просто виплатити £ 1000000. Однак, це не так, і це, де середня ногами дюйма Якщо будівля буде дійсно коштувати £ 2,000,000 відновити, то ви ефективно під-страхування структури.

Страховики отримують на 50% менше премій, ніж повинні були, так що будь-які претензії будуть знижені на 50%. Якщо будівля була повністю зруйнована, то ви не будете отримувати £ 1,000,000, але £ 500,000. Деякі люди відчувають себе в цій несправедливою, але ви повинні думати про те, від страховиків точки зору. Вони не були в повному обсязі оплату премії за ризик, так що цілком правильно, що вони можуть розвернутися і зменшити претензії.

Страховики є серце, хоч. Вони розуміють, що завжди будуть випадки, коли це потенціал для страхової суми бути трохи поза. Більшість комерційних будівель страхових полісів, дозволить допуском в межах від 10 до 20%. Отже, якщо ваша £ 1,000,000 політики насправді для будівлі, яка коштує £ 1150000 для відновлення, більшість страховиків буде платити в повному обсязі, а не зменшити це на 15%.

Як і всі політики, вам потрібно поговорити з експертом, незалежним страховим брокером бізнесу, отримати консультацію не тільки за вартістю, але внутрішні умови, перш ніж купити який-небудь політики.