комерційне страхування авто

Більшість комерційних політики автомобільного страхування потрапляють в категорію Бізнес Авто політиками чи БАТ. Це категорія, викладені нижче.

БАТ може застрахувати набагато більш широкий вибір автомобілів і типів використання, ніж особиста політика авто або PAP. Є кілька факторів, які роблять автомобіль зі страхування PAP. Однак у багатьох випадках тези транспортний засіб може бути покрито вигляді автобізнесу, включаючи, але не обмежуючись ними:

Авто або вантажівку, який знаходиться у власності корпорації, а не фізична особа. Вона також включає автотранспортні засоби, що використовуються для комерційних цілей, таких як, що перевозять вантажі або людей, за певну плату. Деякі необхідні покриттів, які не доступні на PAP, такі як не належать відповідальності авто. Авто або вантажівку типу не відповідають визначенню приватне авто пасажирського або вантажного автомобіля, такі як самоскид.

Є кілька великих переваг форма автобізнесу, на PAP. Один експерти сходяться на думці, є те, що страхові внески не засновані на ВОДІЯ історії, але швидше, політика виплати страхових відшкодувань. Реальної політики “досвід рейтингу” є п’ятирічний період озирнутися назад, по фактичному претензій, поданих у відповідності з політикою. Бізнес-політики, які “Флот рейтингом”, як правило, визначається як п’ять або більше транспортних засобів, можуть отримати кредити або дебет їх премій, залежно від втрати історії рахунку.

Крім того, фактична структура рейтингу є не настільки легко регулюється як особиста політика авто є. Для Бізнес Авто політика з декількома транспортними засобами і за допомогою декількох претензій, можна домовитися тарифів на політику, а в деяких штатах навіть комісію сумі, підлягає виплаті брокера можна обговорити, якщо всі сторони готові.

Хоча страховик не захоче список потенційних водіїв, стандартна форма автобізнесу дозволяє будь-якому співробітникові водіння з авторизацією в їх якості співробітника повинні бути охоплені, незалежно від того, чи є вони перерахованих оператору. Тим не менш, страхування відповідальності не включає будь-які автомобілі або транспортні засоби, які не перераховані так само легко, як це робить на особистому авто політики.

Виняток компенсаційні виплати працівникам можна знайти в більшості бізнес-політики, а форма автомобільний бізнес не є винятком. Або ні, компенсації робітникам насправді чинності, будь-які претензії, що це, можливо, було покрито законом виплати працівникам не буде підпадати під щодо положень про відповідальність у галузі політики, для співробітників страхувальника.

Форма автобізнесу не замінює і не стояти за компенсаційні виплати працівникам страхового покриття, для застрахованих. Це вірно для відповідальності – ніяких претензій до сплати за будь-якій державі мандат першого переваги партії чи незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів покриття, все ще може бути оплачений б політики.

Великі претензії незастрахованих автомобіліст може значно збільшити ціну на політику. З цієї причини багато підприємств будуть нести за мінімальним рівнем цих та медичних виплат або особистих травм покриттів на НЕ-приватних транспортних засобів пасажирського типу. Будь-які пільги, що вони юридично зобов’язані платити за поранення співробітникові, незалежно від наявності вини, будуть покриті за рахунок політики компенсації працівникам, без подальшого додаткового шкоди для досвіду рейтинг на майбутні роки ділової політики Auto.

Хоча форма БАТ є найменш комплекс комерційні форми покриття авто, тим не менш, значно складніше, ніж персональний політика автомобілів. Хто розглядає потребу в будь-якому з стандартних комерційних політик авто, повинні бути впевнені, щоб обговорити, які варіанти покриття краще з менеджером бізнес-ризиками, або їх місцевих ліцензованих професійних страхових брокерів.