комерційне страхування авто не забудьте прочитати дрібний шрифт

Ви власник автомобіля, вантажівки або навіть парком транспортних засобів, призначених строго для комерційного використання? Якщо це так, стандартний поліс страхування авто не може бути достатньо, щоб запропонувати вам все захисту вам потрібно. Справді, більшість стандартних авто страхові поліси не відшкодовуватиме претензій, коли транспортний засіб у питанні використовується в комерційних цілях. Щоб переконатися, що ви потрапляєте в плані відповідальності і захисту власності, ви, ймовірно, хочете заглянути в комерційному плані страхування автомобілів.

Комерційне страхування авто, як правило, пропонують більшість великих страховиків в Сполучених Штатах. Транспортні засоби, які можуть бути застраховані за цим типом плану включають в себе:

Будівельних навантажувачів. Це включає в себе бетономішалки, фронтальні навантажувачі, пікапів і планшетних сканерів.
Доставка автотранспортом
Евакуатори
автобуси
лімузинах
Сміттєвози
пасажирські мікроавтобуси
І багато іншого …

Комерційні власники транспортних засобів зобов’язані за законом здійснювати страхування відповідальності, і коли ви додати це до звук зіткнення / каско політики, яка охоплює одну пошкодження майна, буксирування, незастрахованих автомобілістів і т. д., ви будете без сумніву, виявите, що світ розум, який виходить із знання того, що і ви і ваш бізнес, захищені в разі аварії або крадіжки добре стоїть витрат.

Залежно від типу транспортного засобу ви плануєте застрахувати, можуть бути деякі елементи в дрібний шрифт, який автоматично охоплені. Деякі з них вимагають окремого політика, і вони включають в себе:

Номери для автоперевезення страхування цивільної відповідальності. Забезпечує захист навіть тоді, коли вантажівка або автомобіль не перебуває під відправки.
Страхування вантажів. Страхує відновної вартості навантаження ви перевезення.
On-гаку для буксирування страхування. Необхідно для буксирування водії вантажівок, така політика, щоб автомобіль ви набирає обертів.

Цей короткий список, звичайно, а всього лише вибірка із сотень доступних варіантів, які не можуть бути покриті з однієї політики. Щоб дізнатися більше про ці можливості, поговоріть зі своїм агентом про конкретний тип транспортного засобу (и) ви хочете застрахувати.

Ціна на комерційне страхування авто, як правило, працювати трохи вище, ніж стандартний поліс страхування авто. Це пов’язано з необхідністю проведення великих меж відповідальності. Один нещасний випадок, за участю водія, який або страховки або застраховано недостатньо, може виявитися згубним для вашого бізнесу, тому переконайтеся, що страхування відповідальності достатньо, щоб повністю убезпечити вас у разі аварії. Високі ціни зазвичай можуть бути скориговані на вашу користь, якщо, наприклад, ви плануєте застрахувати різні транспортні засоби з тим же страховиком, або якщо ви готові погодитися на великі франшизи.

Комерційне страхування авто жодним чином не повинно розглядатися як “додатковий”. Сьогодні існують буквально мільйони комерційних транспортних засобів на дорозі, і кожен з них прямо або побічно представляє бізнес, який страхує їх. Маючи право страховий поліс, той, який зроблений на замовлення, щоб відповідати вашої унікальної ситуації, цілком може допомогти вам уникнути катастрофічної ситуації у разі аварії або травми відбуваються.