комерційне страхування автомобіля

Всі підприємства, що використовують комерційні машинам необхідно комерційне страхування автомобіля як частина їх програми страхування. З найрізноманітніших варіантів, необхідно проконсультуватися з агентом страхової компанії або представити повну інформацію використання транспортного засобу та забезпечити правильне освітлення вибрано.
Наступні пункти повинні бути розглянуті:

Скільки автомобілів и водії повинні бути застраховані?

Покриття часто визначається кількістю транспортних засобів та водіїв вимагають страхування. Підприємства з декількох транспортних засобів та водіїв повинні вибрати для флоту страхування. Це, ймовірно, буде дешевше, ніж страхування від приватних осіб і транспортних засобів, але є й інші фактори, які варіюються від страховика до страховика, такі як від класу транспортного засобу.

Як комерційного використання, визначених у політиці?

Умови для комерційного використання транспортного засобу, не будуть включені у ваше особисте політику, тому необхідно встановлювати терміни з виділеною торгової політики. Ця політика має бути визначена після консультації з вашим страховиком. Важливо, що обидві сторони розуміють рівень страхової необхідних для забезпечення освітлення в разі аварії.

зниження страхових внесків?

Наступне може допомогти знизити комерційні страхові внески автомобіль:

Розташування бізнесу. – Премії будуть порушені, якщо транспортні засоби перебувають у зонах високого ризику за крадіжку.

Driver Records. – Кваліфікованих водіїв з чистою запису буде означати більш низькі премії.

Типу транспортного засобу. – Найнижчий премій зарезервовані для середнього хетчбеків / салони.

Надлишок. – Якщо ваша компанія може дозволити собі розділити ризики по заплатити високу надлишку, премії буде нижче.
Безпека й протиугінні пристрої. – Премії, безсумнівно, будуть зменшені, якщо транспортні засоби оснащені пристроями, такими як сигналізація, GPS, подушки безпеки і ремені безпеки.

спеціальних комерційних покриттів і міркування

Речі, щоб розглянути щодо комерційних охоплення:

Якщо ваш бізнес підлягає федеральними та місцевими нормами, страхове покриття можуть бути порушені. Наприклад, транспортуючи вантаж вимагає міждержавного конкретні умови повинні бути виконані у відповідності з Департаментом транспорту. Всі ці питання повинні бути оголошені до агента страхування автомобіля або компанії, що забезпечує чітке розуміння. Якщо перевезення включає в себе обладнання, що належить іншим, це має бути відображено в політиці теж.

Хто застрахований за полісом страхування автомобіля?

Структура бізнесу може призвести до плутанини хто охоплений. Підприємства з великим парком транспортних засобів часто утворюють окрему компанію з єдиною метою лізингу транспортних засобів до основної компанії. У таких випадках важливо, щоб прояснити цю структуру для комерційної страхової компанії автомобіль, щоб гарантувати поліс покриває всіх транспортних засобів, фізичних осіб і компаній.

Незалежно від того, що ви робите – будь ласка розглядайте відпочинок безпечним. Існує нічого більш цінного, ніж життя та реалізація це робить вас не мудро, але і турботи про інших. Є дуже багато людей на дорозі з нами кожен день, і ми повинні думати про них теж. Вони не повинні платити за наші помилки. Ви автомобіль, і Ви це одне і те ж. Зробити вас обох вести себе добре!