комерційна служба андеррайтингу

Андеррайтинг обслуговування процесу видачі страхових полісів, в яких банки підвищити інвестиційну гроші від інвесторів, від імені компанії та уряди, які надання як пайові і боргові цінні папери. Андеррайтинг послуги можуть бути надані фінансові установи, банки, фондових брокерів та страхових компаній. Андеррайтинг постачальник послуг повинен мати достатній фінансовий механізм, відповідний статус і необхідний досвід.

Є цілий ряд агентств з страхування, які працюють на різних страховиків проведення андеррайтингу, переробки, обробки претензій та аудиторської діяльності. Ці агентства надають послуги з прийому протягом майже всіх секторах страхування, який включає в себе здоров’я, комерційної і житлової нерухомості.

комерційна служба андеррайтингу

Комерційна служба андеррайтингу пов’язаний з власності та промисловості страхування від нещасних випадків. У разі комерційного обслуговування андеррайтинг, страхові компанії зосередитися на якісних і успішних брокерів. Інтерактивні технології андеррайтингу розроблений таким постачальником послуг, надання допомоги страхових посередників і брокерів, з тим щоб забезпечити більш швидкий час відгуку на запити клієнтів. Це оцінка права людини для страхового покриття.

Комерційні Послуги андеррайтера постачальник вважає багато аспектів функції фірми. Аспекти включають в себе фізичний стан майна, безпека процедури, які використовуються та доповіді безпеки перевірок, проведених компанією техніків втрата управління або незалежними інспекційними службами.

ролі андеррайтерів

Андеррайтери мають виконувати різні обов’язки для досягнення прибуткового зростання. Андеррайтерів вирішити, що страхування може бути наданий і на яких умовах. Вони визначають і розрахувати ризик втрат від страхувальників. Андеррайтерів вирішити, чи слід видавати політики, а також визначити відповідну премію для зарядки. Страхова компанія може втратити свій бізнес, якщо андеррайтер підвищує ризик надто передбачувано.

Комерційна Андеррайтер допомагає потенційним інвесторам у прийнятті обгрунтованих рішень про всі пропонують. Комерційна андеррайтером потрібно дає швидкий і ефективний відповідь щодо комерційного андеррайтингу страхування зосередитися твердих клієнта, як страхових посередників і брокерів.

Кількість страхових компаній доступні, які надають високий рівень страхових послуг страхових посередників і брокерів. ARUS є одним з провідних постачальників послуг андеррайтингу, пропонують он-лайн системи котирування і технології для надання продуктів і конкурувати з усіма великими страховиками та аналогічні відомства андеррайтингу, які пропонують такий вид послуг.

Переваги використання послуги ARUS

· Слідкуйте за андеррайтинг технологія, яка забезпечує прибуток, вирішуючи страхування значення питань.
· 100% загальної задоволеності політики.
· Дати швидку, послідовну і надійну оцінку комерційної експлуатації.
· Сприяння розподілу та розрахунку нових і вторинних емісій акцій.
· Рішення підвищувати ефективність діяльності компаній на ринках капіталу.
· Надавати додаткові послуги андеррайтингу.
· Поставте 24-годинний сервіс.
· Миттєвий документації політики доступні для скачування.
· Забезпечувати делегували андеррайтингу влади Норвіч союзу і DAS.
· Пропонують відмінні комісії почнеться в 22,5%.

Послуги AntonyRobin Андеррайтинг спеціалізуються на наданні високого рівня послуг андеррайтингу брокерів і посередників. Вони тільки написати комерційної діяльності від імені своїх агентів. Вони також забезпечують системи онлайн-цитату яка дозволяє цитувати більше 180 різних професій. Вони вірять у допомагаючи управляти ризиками, які стикаються підприємства. Комерційні експерти Андеррайтинг запропонувати підтримку і збереження інновацій служби андеррайтингу і якість. ARUS надалі приділяти першорядну увагу досягненню мети продуктивності.

Ви можете стати затверджений ARUS брокера через інтернет-системи на сайті. Ви повинні зареєструватися для доступу до онлайн-цитату страхування і бізнес-системи Арись.