комерційна вантажівка страхування Основи просто керівництво спрощення політики

Якщо ви схожі на мене, ви боїтеся день кожен рік, що ваш автомобіль страхування припиняється. Навіть для хороших водіїв, без нещасних випадків, що майже неможливо знайти велике охоплення за дуже вигідними цінами.

У світі комерційного страхування вантажівок, труднощі поглиблюються безмірно, і не тільки Ви справу з набагато більш високу ціну і більш глибокої спеціалізації, але ви платите, щоб захистити ваші кошти до існування, а не тільки Ваш автомобіль!

Ця стаття призначена, щоб допомогти вам спростити процес, забезпечуючи при цьому ви отримуєте велике охоплення. Ми дамо вам знати політику потрібно, не потрібно, і допомогти Вам скоротити через деякі з заплутаною спеціалізованих агентів умовах можуть спробувати більш-продати вам.

вантажівка страхування вам потрібно за законом

Якщо ви незалежний водій вантажівки, єдиний вид страхування ви дійсно потрібно, це основна відповідальність для захисту від пошкоджень та матеріальної шкоди ваш вантажівка може привести в результаті нещасного випадку.

Рівні охоплення змінюватися приблизно від $ 15 000 і $ 1 млн, залежно від того, який вантажівка ви водите і в якому стані у вас є ліцензія в бензовоз або небезпечні матеріали тягача, наприклад, буде мати більш високу суму в доларах вимоги, ніж підлозі вантажівки перевезення звичайних комерційних товарів .

політики кожен водій повинен ураховувати

Всебічне висвітлення, також є формою вантажівка страхування, який захищає ваш фактичний вантажівка, будуть платити вам, навіть якщо аварії вашої вини, або якщо ваш вантажівка пошкоджений в результаті крадіжки, вандалізму або інших зовнішніх сил.

Примітка для незалежних власника / оператора

Якщо ви незалежний водій вантажівки, який завжди працює за контрактом з іншими перевізниками двигун, швидше за все, єдиний політик вам потрібно для ефективного захисту вашого бізнесу та інші автомобілісти всеосяжний охоплення і бобтейл страхування. Бобтейл страхування є менш дорогою форма первинного відповідальності, яка охоплює ваш вантажівка в часи ви не за контрактом.

Бобтейл страхування може заощадити вам гроші, тому що він не стягувати плату за раз ви під захистом комерційної політики вантажівка страхування вашого двигуна перевізника.

замітку про спеціалізацію та автоперевізників

Промисловості вантажівка страхування може отримати дуже заплутаною, тому що це спеціалізований, але це не повинно бути. Хоча страхування самоскид відрізняється від буксирування страхування вантажівки, який відрізняється від великого страхування вантажівки, ці імена все дійсно відносяться до первинних покриття відповідальності орієнтована на застосування цих конкретних транспортних засобів-вони не окремі політики потрібно турбуватися.

Просто знати, що вони існують може бути корисним у переконавшись, що ви не переплачуєте за висвітлення суми заснований на здатності ви управляти вантажівкою.

Якщо у вас є кілька вантажівок працює під вашою владою або фактичного перевізника двигуна, то вам потрібно додаткових форм страхування законом державним та комерційним попитом. Вони включають, але не обмежуються, компенсації робітникам політика, страхування вантажів, страхування та причепа основна відповідальність для вашого бізнесу.