комбінований двигун торгівлі страхування – чому це працює і як це може заощадити вам гроші

Якщо Ви працюєте в двигун торгівлі, ви більше, ніж більшість буде знати, що в даний час клієнти вимагають все більше, за менші гроші. І якщо ви двигун торгівлі, який також вимагає цього від ваших постачальників товарів і послуг, ось кілька способів, ви можете отримати його з вашого страхового брокера.

не залежності від частини на двигун торгівлі ви працюєте в вас, безсумнівно, є свої власні індивідуальні потреби, проблеми і турботи.

Для виробників автомобілів, вони можуть бути падіння продажів, конкуренція з боку іноземних урядів або зміни в політиці більш Emmissions CO2.

Якщо ви MOT станції ви все одно можете примиритися з комп’ютеризацією.

І для тіла ремонтників, авторемонтних майстерень і гаража обслуговуючі підрозділи, вашу увагу може бути, на отримання акредитації на схемі BSI Kitemark або переконавшись, що ваші співробітники проходять підготовку до певного рівня.

Суть в тому, ви Motor Trader у вас є безліч питань для розгляду на щоденній основі, перш ніж навіть почати думати про своїх клієнтів і постачальників.

І все ж, незважаючи на це apparant потреба в людях, в автомобільній промисловості, щоб зробити їх життя легше це дивно бачити багато трейдери все ще воліють, щоб їх Motor Торгова політика страхування з різними страховими брокерами та компаніями, а не в рамках єдиного двигун торгівлі комбінований страховий поліс .

Результатом цього є те, що багато трейдерів Motor платять занадто багато за їх страхування і вони проводять час (що вони просто не можуть дозволити собі витрачати) на дивлячись їм услід.

Ось тільки кілька причин, чому Motor Трейдери повинні серйозно розглянути комбінований двигун торгівлі страховий поліс, коли їх страхові черговий термін для поновлення:

1. Всі ваші ризики разом. Вибравши комбінована політика ваших транспортних засобів, ваших співробітників, ваших приміщеннях і ваша прибуток можуть бути під захистом однієї політики. Вам більше не потрібно вашої будівлі застраховані на Брокер, ваші перешкоди в бізнесі і зобов’язаннями з іншим і ваші ризики Дорога з ще одним. Просто всі ваші ризики по поєднаною Торгова політика страхування автотранспортних засобів.

2. Економію часу. Пройшли ті часи, з багатьох різних типів покриття з різними датами оновлення та надаються різними компаніями. Просто ваш комбінований страховий поліс з однієї дати продовження. Якщо вам потрібно внести зміни потрібно просто телефонувати одного брокера, а не полювання навколо вашого документи, щоб з’ясувати, хто це застрахована. І якщо ви обрали правильний брокер вони повинні кільце навколо всіх основних торговельних компаній автострахування для того щоб знайти кращу пропозицію.

3. Грошових заощаджень. Поставивши всі свої ризики по поєднаною Торгова політика страхування автотранспортних засобів ви можете дуже часто виграють від економії на Ваші премії як багато провайдерів пропонують знижки. В умовах, коли отримання віддачі від ваших постачальників послуг потім зробити заощадження, отримуючи політику, яка простіша у адмініструванні може бути тільки те, що вам потрібно.

Комбіноване страхування двигун торгівлі може заощадити вам час і заощадити гроші, і саме тому вона працює.