колір дорогого страхування автомобіля

Чи правда, що червоні автовласники штрафів за перевищення швидкості більш, ніж люди, чиї автомобілі фарбуються в різні кольори? Чи існує у вашій страхової компанії встановлені обмінні відповідно до кольору тіла вашого автомобіля? Є кольори мають нічого спільного з ймовірністю виникнення аварії автомобіля?

Чи є червоний автомобіль дуже швидко?

Ви напевно чули безліч історій, які розповідають про червоний автомобілі були квитками набагато частіше і коштувати більше, щоб застрахувати, ніж автомобілі будь-якого іншого кольору, навіть якщо немає ніяких статистичних доказів такої інформації. Тому що немає жодних офіційних даних з цього питання, це дійсно важко сказати, який колір є ризикованим, проте страхові компанії і поліції заявляють, що вони ніколи не пов’язують колір автомобіля фактичних претензій чи білетів.

Звичайно, кращою ідеєю є рушійною межах обмеження швидкості незалежно від кольору вашого автомобіля. Навіть якщо у вас червоний автомобіль, дотримуючись обмежень швидкості не дозволить вам отримати квитки. І шанси вашої страхової, що дорого такі ж, як інший хлопець за кермом свого позашляховика зелених в наступному пров.

Колір і характер

Це може бути ніякого відношення до штрафів за перевищення швидкості і страхових тарифів, але те, що червоний колір розповісти про вас як про людину? Воно не може впливати на кількість квитків, які ви отримаєте, але те, що ваш автомобіль кольору говорять про вашої особистості? Багато психологів різних шкіл, які працюють з квітами схильні приписувати червоний колір до агресивної поведінки, описуючи людей, які люблять цей колір, як ризик-аматорів і дуже активна людина. Це, ймовірно, де вся історія червоної страхування автомобіля походить від – червоний означає більше ризику і більше ризику означає більш високі страхові внески.

Колір і гроші

Але чи так це все правда? Чи ставки автострахування залежить від якого кольору ваш автомобіль забарвлений в? І чи буде ставки знижуються, якщо ви перефарбувати свій автомобіль? Ні, ні і ні!

Деякі люди схильні вважати, що VIN (Vehicle Identification Number) містить інформацію про вашому автомобілі і колір, коли страхова компанія використовує ваш VIN встановлювати ставки для вас, вони включають в себе ваш колір в розрахунки, а також. Насправді, є набагато більше, ніж просто VIN колір кузова і страхова компанія навіть не звернути увагу на цей фактор, цікавлячись рік виробництва, марка, модель, розмір двигуна і інші, більш важливі технічні дані для визначення вашої ставки автострахування . І єдиний спосіб, ви можете отримати більш високі ставки автострахування для Вашого автомобіля червоного причому Ferrari, Lamborghini або іншої дорогої швидкий автомобіль, який, як правило, досить дорого, щоб забезпечити незалежно від кольору тіла.

Так що якщо ви дійсно хочете водити червоний автомобіль подобається робити це стільки, скільки вам подобається, не варто турбуватися. Тобто, маючи на увазі, що ви будете їздити щодо обмеження швидкості, менш агресивно і зробити все можливе, щоб уникнути дорожньо-транспортних пригод. Яка поширюється на всіх власників автомобілів, які хочуть мати дешевий авто страхування незалежно від кольору їхнього автомобіля. Це можуть бути пофарбовані, як зебра, якщо хочете, але якщо ви безпечно керувати автомобілем він все одно буде коштувати дешевше застрахувати автомобіль!