коли не вимагати

Це може здатися дивним для вас, якщо ви витратили гроші на покласти страховий поліс на місці, але є моменти, коли ви повинні враховувати не пред’явлення претензії. Це дійсно може захистити вас від великих втрат, якщо ваші ставки страхових внесків раптом ракети вгору або, що ще гірше, страхова компанія вирішить, що ви воліли б, щоб підняти свій бізнес в іншому місці. Отже, давайте зробимо ще один крок за один раз. Майже кожна політики покладає на домовласників, щоб пред’являти претензії або у встановлений або “розумне” час. Якщо ви пропустите термін, у вас немає права вимагати. Коли претензією на “своєчасне” основі? Ви повинні будуть повідомити страховика про крадіжки або вандалізму протягом декількох днів. Повідомлення про серйозних ушкоджень повинні будуть протягом двох тижнів і, звичайно, ніколи не довше, ніж 30 днів. Це може поставити вас під тиском, якщо політика вимагає від вас, щоб отримати оцінки від місцевих підрядників, але ніхто ніколи не говорив, політики збирався бути сформульовані на вашу користь. Отже, якщо у вас є надійні оцінки кількості втрачених та / або витрати на ремонт, в даний час йде серйозне рішення.

Як правило, ви повинні тільки пред’являти претензії, якщо сума більше, ніж франшиза. Якщо ви збираєтеся платити з власної кишені, в будь-якому випадку, мовчання принесе користь вам в більшості випадків. Однак, будьте обережні, якщо є третій елемент відповідальності сторін, що беруть участь. Припустимо, що вітер піднімає два або три черепиці та один удар вниз, на вулицю, вдарити когось на тротуарі. Витрати на ремонт даху може бути невеликий, але ризик великої претензії за тілесні ушкодження не можуть бути проігноровані. Завжди робіть претензію, коли ви не можете поставити номери на можливий претензій третіх сторін. Тепер починається важка частина. Кожен раз, коли ви робите претензії, це записано в національну базу даних під назвою сукупний збиток Андеррайтинг біржі (КЛЮЧ). Якщо ви зробите кілька дрібніших претензій, або один або два великих претензій, це залишиться в CLUE на сім років і може відлякати інших страховиків від написання політики для вас або заохочують їх тільки цитували високі премії. Тому ви повинні розглянути поглинаючих збитки в розмірі до $ 3000. Вам може повезти, – страховик виплачує ваші вимоги в повному обсязі і не викликає премій. Але припустимо, що у вас є франшиза у розмірі $ 1000 і страховиком підвищує вашу премію за $ 500 протягом наступних двох років. Ви ніколи не знаєте реальної вартості позову до закінчення події, але, встановивши більш високу Мінімальна сума для позову дає вам запас міцності. Ви повинні хоча б беззбитковим на менших претензій.

Робота з претензіями показує компаній домовласників страхування у своїх кращих чи гірших. Кращий платити і не намагатися відновити свої втрати за рахунок збільшення вашої премії. Найгірші негайно заперечувати ваші претензії і боротися з вами по технічним. Ніколи не забувайте, у кожної держави є департамент страхування для розгляду скарг щодо страхових компаній. Якщо ви думаєте, що ваша компанія необгрунтовано заперечувати Вашу претензію, подати скаргу. Є також юристи, які спеціалізуються в питаннях страхування і, якщо позов на велику суму, може бути варто отримувати формальні юридичні консультації про ваші права. Домовласники страхування не є “дешевим” і ви маєте право боротися, щоб відшкодувати витрати на ремонт або заміну Вашого будинку так довго, як збиток підпадає під певні небезпеки.