коли кобра покриття різко обривається EasyToInsureME

Багаті і Лінда Розен в паніці після отримання повідомлення, що їх COBRA медичного страхування було несподівано перервано два тижні тому. Ніхто не сказав їм, що робити далі.
Лист страховика здоров’я зміцнити становище Багаті Розен у лікарні.

У продовження року, Rich, 59, і дружина Лінда, 56, було нашкребли більше $ 1000 на місяць, щоб продовжувати групового медичного страхування після того, як його дружина була звільнена. Не легка справа, коли тільки одна людина працює, а не стабільно.
Але пару Bensalem призначений не дотримуватися її, поки Лінда знайшла роботу з перевагами або 18-місячного терміну відповідно до COBRA закінчився.
Тобто до цього тижня, коли Розенов отримав повідомлення від Етна, що їх група медичного страхування, що закінчився 31 березня.
Причина в тому, що колишній роботодавець Лінди, Stockburger Chrysler Plymouth в Нове місто селищі, вийшли з бізнесу в березні і перестали надавати страхування здоров’я співробітників.
“Я на п’ять ліків, що мені робити?” Розен. «Мене кинули на поталу вовкам тут. Я думав, що я був на COBRA протягом 18 місяців”.
Але в 1985 році федерального закону, вигодонабувачем COBRA має право на продовження покриття тільки до тих пір, як його або її колишній роботодавець не вийти з бізнесу і забезпечує групи медичного страхування протягом 20 і більше працівників. Іншими словами: немає переваги роботодавець здоров’я, не Кобра.

Під COBRA, право працівники можуть продовжувати переваги групи здоров’я після того як вони втратили або змінити роботу, але вони повинні оплатити повну вартість премії, плюс 2 відсотки адміністративний збір. Під федерального пакету стимулів адміністрації Обами, більшість працівників, які втратили або втратять свої робочі місця Між 1 вересня та 31 грудня може претендувати на 65-відсоткову субсидію на COBRA щомісячних премій.
Роботодавці повинні надати повідомлення, якщо вони припиняють COBRA охоплення людини рано, але немає ніяких конкретних термінів. Закон встановлює тільки те, що повідомлення має бути зроблено “якомога швидше” після роботодавцем визначає, що покриття буде кінець рано і причини повинні бути вказані.

Лист, який він отримав минулого тижня було датовано 3 квітня, сказав Розен.
Як багато американські робітники COBRA покриття припинені достроково, так як економічний спад почався в грудні 2007 року неясні. Міністерство праці США, агентства з регулювання кобра, не збирає реєстрації інформації, прес-секретар сказала Глорія Della.

За оцінками, 4,7 мільйона американців були зараховані до COBRA в 2006 році, самі останні статистичні дані доступні році за рахунок коштів федерального адміністрація з працевлаштування переваги безпеки.
Минулого тижня Пенсільванії Страхування комісія отримала свої перші два виклики за участю COBRA бенефіціарами якого роботодавці вийшли з бізнесу, прес-секретар Мелісса сказав Фокс.
Коли COBRA охоплення закінчується, бенефіціарами є два варіанти для продовження покриття з передачі даних медичного страхування та звітності в Законі крім індивідуального плану проспект, сказав Фокс.
По-перше, вони можуть побачити, якщо їх план групового медичного пропонує політику HIPAA перетворення в рамках державного законодавства, якщо вони не мають права на цю політику, вони можуть шукати HIPPA перетворення / Альтернативний механізм політики, хоча, якщо є помилка в охоплення, ці політики зазвичай не роблять честі неоплачених рахунків.

Але мало хто говорять про параметри HIPAA перетворення політики, прихильники охорони здоров’я кажуть, що піддає їх ризику для незастрахованих збирається протягом 63 днів або довше, якщо перед медичну більше не визнаються.
Без попереднього покриття захисту здоров’я, страховики можуть відмовити людям для індивідуальних планів страхування для раніше існували умов або накладають тимчасові винятки охоплення, зазвичай протягом року, але, можливо, 18 місяців, у відповідності з федеральним законом.
Доступні опції HIPPA мають мало комфорту для багатих Розен. Він поняття не мав, він і його дружина були незастрахованих протягом двох тижнів, хоча Етна перевів у готівку чек $ 1100 за його оплату квітня COBRA.
“Вони сказали, що вони відправляли свої гроші назад”, додав він.

Що робить його ще зліше є те, що він говорить, що не отримали повідомлення, що їхні охоплення COBRA було анульовано рано, які дали б йому час, щоб знайти інші покриття.
За відсутності покриття, він задається питанням, як він буде дозволити собі звичайних відвідувань лікаря, які були колись $ 10 доплати але зараз може коштувати $ 85. Тільки два з п’яти його ліки доступні в універсальних шаблонах і єдиним серцем таблетки коштує більше $ 300 на місяць. Тепер він з усіх сил, за відповіді. Минулого тижня він зв’язався з групою місцевих ветеранів, який шукає в отриманні його ліки покриті.
“Як це може бути дозволений? Як може уряд дозволити цьому статися? Я не розумію цього. Я дійсно цього не зробити,” сказав Розен. “Це так неправильно”.
Допомога, мій COBRA охоплення підходить до кінця, що я можу зробити?

Ваш перший варіант:
Якщо план групи здоров’я були повністю застраховані і видані в Пенсільванії, звернутися в страхову компанію про придбання окремих перетворення HIPAA політики під закон Пенсільванії перетворення людини. Тільки під опціон на конвертацію може будь видатних медичних рахунків представлятися і розглядатися для оплати.
Якщо Ви не маєте право на індивідуальну політику перетворення, ваш другий варіант:
Зв’язатися з Blue Cross Blue Shield Health Plan, який записує в окрузі, де проживає споживач і дізнатися про HIPAA перетворення / Альтернативна політика механізму. У Бакс і Монтгомері округів. Ці політики також не мають вже існуючі винятку стані.