коли ж затримку страхового відшкодування стала суперечка страхового відшкодування

Страхування тактики претензії затримки є найбільш поширеними перешкодами використані страховими компаніями, щоб уникнути виплати за позовами.

Сумнівною репутацією тактику пред’явлення претензій затримка в значній мірі засновані на передумові, що, що, примушуючи вас чекати врегулювання вашої заяви, ви будете в кінцевому підсумку відмовитися. Відмова від переведення на менш або немає грошей для оплати претензій і, отже, більше грошей для страхової компанії. У розвиток цієї діяльності, перевізники будуть використовувати різні тактики, щоб затримати вашу претензію за допомогою процесу, назва “управління претензіями”.

Страхування споживачі повинні озброїтися достатньо знань, щоб визначити різницю між законними страхового відшкодування досліджень і незаконні затримки претензії.

Страхова компанія має право, обов’язок по суті, для проведення розслідування страхового відшкодування. Ключовим моментом тут є те, що розслідування має бути розумним і своєчасним.

Страхові поліси вимагають, щоб страхувальник повинен співпрацювати з носієм, в питаннях, що стосуються претензій. Ці умови, як правило, включені в частину названій “обов’язки”.
Відповідно, це розумно для вашого страховика звернутися до вас за конкретні документи або предмети, пов’язані з претензіями. Всіма засобами, виконують прохання про надання відповідної інформації та даних.

Крім того, співпраця з проханням за записані формулювання та докази втрати документів або свідчень. Якщо ви не дотримуєтесь розумні прохання, ви ставите себе в небезпеці тривалого розслідування і ймовірної відмови претензії.

Якщо ви повною мірою співпрацювала і ваша страхова претензія залишається необгрунтовано затримується, порівняйте ваші обставини з деякими з наступних загальних тактик затримки.

Підтвердження покриття. Ваш регулятор навчили “підтверджують охоплення» у відповідності з умовами страхового поліса. Недоліки, несправні або несправедливою політики інтерпретації є одним з найбільш поширених прикладів несумлінних страхових компаній тактику буде використовувати для затримки претензій. Цей процес часто вже не більше, ніж пошук з причин, не платити формули винаходу.

Вимоги до подальшої записав statement.In ваші законне право, при наступних заявах не повинно бути необхідним.

Що ведеться розслідування. У той час як регулятор зобов’язана належно розслідує претензію, також регулятор зобов’язаний тримати вас у курсі стану вашого страхового відшкодування. Якщо ваші законні питання будуть виконані просто з “Ваша вимога залишається під слідством”, припустимо, що у вас є проблеми.

Передача справи до спеціальних розслідувань (ССО). SIU напрямки є законним засобом для розслідування потенційних страхового шахрайства. Незаконні рефералів ССО являють собою процес, щоб уникнути сплати страхових претензій.

Експертиза під присягою (EUO). EUO формальне розгляд взято під присягою перед судовим репортером. При правильному використанні, EUO скликається, коли перевізник законно вимагає додаткової докладної інформації від страхувальника, щоб зробити рішення охоплення. Використовувалися незаконно, EUO наводяться нижче несправедливо цільових вимог відмови. У будь-якому випадку, якщо вас запросили на EUO, є проблема з вашої заявкою.

Розглянемо наступну вибірку страхові рішення претендувати на несправедливе затримки претензії.

Продовжувати співпрацювати. Ви хочете, щоб зайняти позицію, що ви співпрацювали, щоб в максимально можливій мірі. Це покладає додатковий тягар на страхову компанію. Вони не можуть стверджувати, що їх процеси були затримані тільки тому, що ви “не” до співпраці.

Зателефонуйте регулятор кожні кілька днів – кожен день, якщо це необхідно. Завжди ведуть себе чемно. Будьте готові поставити конкретні запитання про хід вашої претензії. Завжди готові надати всю необхідну додаткову інформацію.

Відмова страхової компанії правильно вирішили, що ваша законна вимога страхування пропонує сутності недобросовісної розгляду претензій. Документувати всі заходи в очікуванні врегулювання несправедливих пропозицій або пряме заперечення. Ваша заява затримка має кваліфікацію претензії спору.