коли ж гендерне питання за кермом

Там, AOS протверезним приказка, ÄúThe самка є більш смертоносним, ніж чоловіки., AU Вона вперше з’явилася у вірші Редьярда Кіплінга і отримала міжнародне визнання через, Äúshock жах шоку, AU пісню Space. Буквально в застосуванні до людства, він припускає, що жінки, більш імовірно, щоб убити тебе, ніж чоловіки. За винятком, коли справа доходить до водіння, це майже напевно не так. Там, AOS міф покласти близько чоловіки, що жінки погані водії. Поговоріть з середній чоловік водій і вони виллється презирством жінки, розповідаючи небилиці про небезпечній поведінці на дорогах. Але це сексистські точка зору не підтверджується в результаті аварії статистики. Коли ви складете всі числа з різних країн світу, чоловіки в три рази частіше вмирають на дорогах, ніж жінки. Правда, здається, що люди можуть мати кращої просторової поінформованості і так небагато краще контролювати свої транспортні засоби. Але жінки мають кращі самоконтролю, що робить їх більш безпечними водіями. У результаті в гендерному ставки є те, що чоловіки, особливо, коли молоді, більш безрозсудним, ніж жінки, при збільшенні швидкості з меншою увагою. Жінки обережніші, водіння більш повільно і викликає менше серйозних аварій. Що ще більш важливо, у жінок менше емоційних зависання про автомобілі вони їздять. У той час як чоловіки віддають перевагу побачити у швидкий, стильний спортивний автомобілі, жінки, як правило, мають більш скромні (і дешевше) смаки.

Нехай, AOS поставити картину разом. В даний час ми, Äôll припустити, що жінки так само добре, як водії-чоловіки, і обидві статі мають однакову кількість нещасних випадків. Автомобіль експлуатується жінки подорожуватимуть більш повільно, коли вони стикаються. Це означає, що буде менше впливу і так знижений ризик травм. Тепер додайте в тому, що жінки, як правило, дешевше, водіння автомобілів і повна втрата пошкодження транспортних засобів і травм людей всередині завжди буде нижчою. Решта статистика правоохоронних доповнюють картину. Коли справа доходить до квитків, випущених і переконань, жінки рідко спіймали перевищення швидкості, не сідайте за кермо необережно і, менш імовірно, щоб їздити у нетверезому стані або виведені з ладу наркотиків. Нарешті, чоловіки люблять свої автомобілі і віддаєте перевагу водити їх на великі відстані. Жінки складають коротких подорожей приміських та прийняти літак або поїзд на великі відстані.

Це означає більш низькі премії для жінок-водіїв. Вони більш обережні, мають менше аварій і викликають менше пошкоджень. Чоловіки рідше підкорятися закону, і більше шансів отримати травму і стати причиною травми. Премії автострахування значно вище, тому для молодих водіїв-чоловіків і, в середньому, вище, ніж еквівалентні жінок-водіїв протягом свого життя. Таким чином, коли жінки йдуть в інтернет, щоб використовувати пошукові системи, за кращі страхові тарифи, то вони, ймовірно, будуть приємно здивовані. Єдина стратегія, що чоловіки можуть прийняти є створення безперебійної водіння запису з плином часу. Чим довше чоловіків водії їздять, не піднімаючи квиток, тим краще. Заощадження надійдуть також в покупці більш дешеві і менш потужні автомобілі і водіння їх менше. Прийняття обмеження пробігу економить доларів на премії автострахування. Насправді, чоловіки заощадити гроші, коли вони їздять як жінки.