коли дуже вдалий час, щоб зробити заявку на страхування автомобіля

Хоча це мінімальна сума покриття закон очікує від вас, він не охоплює дуже багато – наприклад, якщо Ваш автомобіль знаходиться в аварію і отримує списані, ви втратите вартості вашого автомобіля.

Наступним кроком є ​​третьою стороною, пожежі та крадіжки – по суті такою ж, як третя сторона, але з додатковим покриттям, якщо ваш автомобіль підпалені або вкрадений. Якщо ви турбуєтеся про цінності, які ви вклали в свій автомобіль чи будь-яке володіння в машині, то ця політика не буде охоплювати вас до такої міри, що вам потрібно.

Більшість людей вибирають всеосяжне покриття – це покриває третім особам, пожежі та крадіжки, а також пошкодження автомобіля (будь то його викликали вами або кимось ще), і пошкодження, втрати або крадіжки ніякого майна здійснюється у вашому автомобілі.

Перед розмірковував, чи слід стверджувати, визначити, чи дійсно ви застраховані і може претендувати? Мало того, що тип політики диктують характер вашого вимоги, а й конкретні деталі політики.

Один приклад, який ви повинні подумати про те, чи дійсно ваша страхова покриє Вам для заміни замків? Чи можете ви претендувати на особисті речі і якщо так, то вироби покриті і в якій вартості?

Варто відзначити, що багато людей в ці дні мають домашнього страхування, яка охоплює статті, що враховуються в вашому автомобілі – перевірте різницю в політиці і подивіться, який страховий поліс є більш економічно ефективним, щоб позов.

Ви повинні розглянути два ключові чинники при прийнятті рішення вимагати або не вимагати – ці два чинники є вплив на вашу немає претензій бонусів і кількість надлишкового заряду, що ви будете нести відповідальність за.

– Перевищення

Надмірна заряд, скільки ви готові платити у випадку аварії. Ваша страхова компанія може встановити обов’язкове надлишкового заряду або надмірне зарядження бути добровільним – залежно від обставин, золоте правило, тим більше перевищення ви готові платити менше преміум ваші.

Надмірне зарядження бути основним вирішальним фактором чи подати позов чи ні.

Наприклад, якщо ви згодні платити понад £ 200, що означає, що якщо ви потрапили в аварію, що коштує £ 400 для ремонту Вашого автомобіля, Ви платите 200 фунтів стерлінгів і страхова компанія виплачує 200 фунтів стерлінгів. Якщо ваш позов менше £ 200, то страхова компанія не буде платити нічого.

Отже, до тих пір, як стверджують це більше, ніж перевищення ви повинні подати позов, чи не так?

Не обов’язково – це приводить нас до нашого наступного основних чинників:

– Немає претензій бонус

Для деяких людей думку про втрату їх немає претензій бонус нічних кошмарів. Це не дивно, – яка-ніяка політика претензій бонус можна заощадити 65% на премії, якщо у вас є п’ять або більше років, ніяких претензій.

Конкретні деталі вашого немає претензій бонус варіюватися від політики до політики – з деяким ні кварталі: якщо ви зробите претензію, ви втрачаєте ваш бонус. З інших є система “трьох ударів, і ви перебуваєте поза”, в якому ви маєте право зробити два позови протягом певного періоду часу, але третина призведе до втрати вашого бонусу.

Там не будуть також захищені ніякої політики претензій бонус де ви можете заплатити додаткову премію для захисту ваших претензій немає бонусів, так що навіть якщо у вас є, щоб подати позов вам заощадити гроші.

У той час як не ракетобудування, значні думки має бути застосований до вирішення, чи слід вимагати. Щоб прийняти правильне рішення, необхідно зважити, а не тільки вартість претензії, але про те, що позов буде мати на вашій премії.